هدر موبایل
1399/11/04 11:37:00
سرویس استان ها
دنیا مالی تاکید کرد:

ارتقای تجهیزات تخلیه و بارگیری بندر انزلی در در اولویت قرار بگیرد

نماینده مردم انزلی در مجلس،گفت: ارتقای وضعیت تجهیزات تخلیه و بارگیری بندر انزلی و تجهیز بندر به مکنده های تخلیه و بارگیری غلات در اولویت قرار بگیرد.
ارتقای تجهیزات تخلیه و بارگیری بندر انزلی در در اولویت قرار بگیرد نماینده مردم انزلی در مجلس،گفت: ارتقای وضعیت تجهیزات تخلیه و بارگیری بندر انزلی و تجهیز بندر به مکنده های تخلیه و بارگیری غلات در اولویت قرار بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006108805187659.jpg ارتقای,تجهیزات,تخلیه,و,بارگیری,بندر,انزلی,در,در,اولویت,قرار,بگیرد Icana

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، احمد دنیا مالی  در تشریح جلسه مشترک با مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی در راستای توسعه بندر انزلی، گفت:با توجه به نقش حیاتی مجتمع بندری انزلی در حمل و نقل دریایی و تجارت خارجی در دریای خزر و لزوم تقویت و ارتقای زیر ساخت های دریایی و بندری این بندر مهم و استراتژیک جلسه مشترکی با مدیر عامل سازمان بنادر برگزار گردید. 

 نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:در این جلسه مباحث مختلفی درباره مسایل بندری، تخلیه و بارگیری، لایروبی و ایفای نقش تعامل شهر و بندر  مورد بحث و بررسی قرار گرفت و موافقت گردید تا  برای ارتقای شاخص های دریایی و بندری اقدامات کاربردی  انجام شود.

  وی ادامه داد: ارتقای وضعیت تجهیزات تخلیه و بارگیری بندر انزلی و تجهیز بندر به مکنده های تخلیه و بارگیری غلات  واین در حالی که بندر به تجهیزات تخلیه و بارگیری کانتینر و اضافه کردن دو دستگاه ریچ استاکر به منظور بهبود ارایه خدمات تخلیه و بارگیری کانتینری به صاحبان کالا نیازمند است.
 
 دنیا مالی افزود: افزودن یک دستگاه گنتری کرین برای افزایش سرعت تخلیه و بارگیری کشتی های کانتینری  در دستور کار قرار بگیرد.

   وی ادامه داد: در راستای توسعه و تقویت صادرات اختصاص یک اسکله مخصوص برای تخلیه و بارگیری کشتی های کانتینری بخصوص کانتینرهای یخچالی  در  اولویت قرار بگیرد.

 نماینده مردم انزلی در  مجلس افزود: اقدام و ادامه همکاری سازمان بنادر در ارتباط با افزایش عملیات لایروبی در سطح تالاب انزلی در دستور  کار قرار بگیرد ، موافقت در خصوص ایجاد سایت کارخانه تعمیرات و ساخت کشتی در زندر انزلی با مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی  از دیگر دستور  کار های  این جلسه  مهم بود.
  دنیا مالی افزود: تبادل نظر و پیگیری در ارتباط با راهکارهای عملی برای کاهش قیمت سوخت برای کشتی های ایرانی در دریای خزر ، توسعه راههای دسترسی به بندر از طریق چهار بانده کردن مسیر ورود و خروج بندر، از ابتدای درب بندر و خیابان بایندر تا میدان گمرک،  تبادل نظر و ارایه راهکارهای اجرایی برای برطرف کردن مشکلات  در  دستور  کار قرار بگیرد.

 وی در پایان یادآورشد: شرکت ایران بنادر اپراتور تخلیه و بارگیری بندر انزلی برای بهبود ارایه خدمات به خطوط کشتیرانی و صاحبان کالا ، نامگذاری مجموعه استخر شنای مجتمع بندری انزلی به نام قهرمان انزلیچی تیم ملی شنا و واتر پلو مرحوم حیدر ، شونجانی و همچنین تبدیل چمن طبیعی زمین فوتبال بندر به چمن مصنوعی  از دیگر  محورهای مورد بحث  در این جلسه بود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet