هدر موبایل
1399/11/04 13:56:00
سرویس استان ها
ویس کرمی مطرح کرد:

ایجاد منطقه‌ی ویژه‌ی اقتصادی در لرستان، زمینه برای ایجاد چهار هزار شغل به صورت مستقیم

عضو مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد منطقه‌ی ویژه‌ی اقتصادی در لرستان، زمینه را برای ایجاد چهار هزار شغل به صورت مستقیم و ده هزار شغل به صورت غیرمستقیم فراهم می کند.
ایجاد منطقه‌ی ویژه‌ی اقتصادی در لرستان، زمینه برای ایجاد چهار هزار شغل به صورت مستقیم عضو مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد منطقه‌ی ویژه‌ی اقتصادی در لرستان، زمینه را برای ایجاد چهار هزار شغل به صورت مستقیم و ده هزار شغل به صورت غیرمستقیم فراهم می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/202007107578034952.jpg ایجاد,منطقه‌ی,ویژه‌ی,اقتصادی,در,لرستان،,زمینه,برای,ایجاد,چهار,هزار,شغل,به,صورت,مستقیم Icana

مهرداد ویس کرمی نماینده مردم خرم آباد و چگنی و عضو مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به نشست مجمع نمایندگان لرستان با آقای اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس‌جمهور گفت: در این نشست مطالبات مردم لرستان مورد پیگیری قرار گرفت و تصمیمات مهمی در این خصوص اتخاذ شد.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: مشکل تخصیص آب استان، ساخت سدهای استان و بازگشت حجم مخزن سد معشوره به بالای یک میلیارد متر مکعب باید پیگیری شود.

وی افزود: در این دیدار  آقای جهانگیری قول طرح و پیگیری این مطالبات را در شورای عالی آب داده و ابراز امیدواری کرد مجمع تشخیص مصلحت نظام با ایجاد منطقه‌ی ویژه اقتصادی در لرستان موافقت کند.

عضو مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس یادآور شد: تیم ویژه اقتصادی مجمع تشخیص مصلحت نظام طی سفری به خرم‌آباد از اراضی پارسیلون، پتروشیمی و کشت و صنعت لرستان بازدید کردند و در صورت موافقت مجمع تشخیص مصلحت نظام با ایجاد منطقه‌ی ویژه‌ی اقتصادی در لرستان، زمینه برای ایجاد چهار هزار شغل به صورت مستقیم و ده هزار شغل به صورت غیرمستقیم فراهم خواهد شد./ 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet