هدر موبایل
1399/11/04 12:58:00
سرویس استان ها
عنابستانی در پیامی مطرح کرد:

نام مرحوم علوی سبزواری در ردیف‌ مدافعان‌ صمیمی‌ و صادق‌ انقلاب‌ قرار دارد

نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای در مجلس در پیامی عروج ملکوتی آیت‌الله‌ سید محمد حسن علوی سبزواری را تسلیت گفت.
نام مرحوم علوی سبزواری در ردیف‌ مدافعان‌ صمیمی‌ و صادق‌ انقلاب‌ قرار دارد نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای در مجلس در پیامی عروج ملکوتی آیت‌الله‌ سید محمد حسن علوی سبزواری را تسلیت گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/100328.jpg نام,مرحوم,علوی,سبزواری,در,ردیف‌,مدافعان‌,صمیمی‌,و,صادق‌,انقلاب‌,قرار,دارد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی اصغر عنابستانی در پیامی عروج ملکوتی آیت‌الله‌ سید محمد حسن علوی سبزواری را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

با تأسف‌ فراوان‌ عالم‌ ربانی‌ و فقیه‌ و متکلم‌ عالی‌ مقام‌ آیت‌الله‌ سید محمد حسن علوی سبزواری پس‌ از گذراندن‌ دوران‌ بیماری‌ پررنج‌ و دشوار، زندگی‌ را بدرود گفته‌ و دیار سربداران و دوستان‌ و ارادتمندان‌ بیشمار خود را به‌ فقدانی‌ دردناک‌ دچار ساخته‌ است‌.

ایشان‌ فقیه‌ و مجتهدی سرآمد و یکی‌ از استوانه‌های‌ علم‌ و تقوا در دیار سربداران؛ نمونه‌ و اسوه‌ای‌ در پارسایی‌ و پرهیزگاری‌ و صدق‌ و صراحت‌ بودند.

نام‌ این‌ روحانی‌ برجسته‌ و جلیل‌القدر در آزمون های‌ بزرگ‌ دوران‌ مبارزات‌ و از آغاز تشکیل‌ نظام‌ جمهوری‌ اسلامی‌ تا کنون‌، در ردیف‌ مدافعان‌ صمیمی‌ و صادق‌ انقلاب‌ قرار داشت.

رحلت‌ این‌ شخصیت‌ ممتاز، فقدانی‌ خسارت بار برای‌ دیار سربداران، دوستان‌ و ارادتمندان‌ ایشان‌ محسوب‌ می‌شود.

اینجانب‌ این‌ مصیبت‌ را به‌ پیشگاه حضرت بقیه الله الاعظم (عج)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، حوزه‌های‌ علمیه‌، خاندان‌ محترم و بازماندگان‌ مکرم‌ ایشان‌ تسلیت‌ عرض‌ می‌کنم‌ و علو درجات‌ ملکوتی‌ ایشان‌ را از خداوند رحیم‌ مسألت‌ می‌نمایم‌.

 

علی اصغر عنابستانی

نماینده مردم شریف دیار سربداران

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet