هدر موبایل
1399/11/05 09:11:36
سرویس استان ها
محسنی بندپی خواستار شد:

لزوم تخصیص تجهیزات پزشکی و تکمیل کادر درمان تخصصی و فوق تخصصی مراکز درمانی چالوس، نوشهر و کلاردشت

نماینده مردم چالوس، نوشهر و کلاردشت در مجلس خواستار تخصیص تجهیزات پزشکی و تکمیل کادر درمان تخصصی و فوق تخصصی مراکز درمانی حوزه انتخابیه خود شد.
لزوم تخصیص تجهیزات پزشکی و تکمیل کادر درمان تخصصی و فوق تخصصی مراکز درمانی چالوس، نوشهر و کلاردشت نماینده مردم چالوس، نوشهر و کلاردشت در مجلس خواستار تخصیص تجهیزات پزشکی و تکمیل کادر درمان تخصصی و فوق تخصصی مراکز درمانی حوزه انتخابیه خود شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202009102635110716.jpg لزوم,تخصیص,تجهیزات,پزشکی,و,تکمیل,کادر,درمان,تخصصی,و,فوق,تخصصی,مراکز,درمانی,چالوس،,نوشهر,و,کلاردشت Icana

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت؛محمدعلی محسنی بندپی ، نماینده مردم چالوس، نوشهر و کلاردشت و عضو مجمع نمایندگان استان مازندران در مجلس شورای اسلامی با دکتر جان بابایی معاون درمان وزیر بهداشت و درمان در راستای حل و پیگیری مسایل و مشکلات حوزه بهداشت و درمان شهرستانهای نوشهر، چالوس و کلاردشت دیدار و گفت‌وگو کرد.

بر اساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در این دیدار با برشمردن مسائل و مشکلات حوزه بهداشت و درمان حوزه ی انتخابیه اعم از مشکلات زیرساخت های فنی و تجهیزات پزشکی، کمبود نیروهای تخصصی و فوق تخصص در مراکز درمانی و بیمارستانهای حوزه ی انتخابیه و تسریع در روند تکمیل پروژه های عمرانی از جمله مرکز درمانی مزگاه و اورژانس نوشهر و... خواستار مساعدت و همکاری معاونت وزیر بهداشت و درمان جهت مرتفع شدن مشکلات مطرح شده، شد.

 گفتنی است؛ معاون وزیر بهداشت و درمان در این جلسه با قدردانی از پیگیریهای مصرانه  محمد علی محسنی بندپی و با اشاره به بازدیدهای خود از مراکز درمانی و بیمارستانهای شهرستان های نوشهر، چالوس و کلاردشت و بررسی چند باره مسائل و مشکلات موجود گفت : در خصوص حل معضلات و مسائل موجود بخصوص در بحث تخصیص اعتبارات، تخصیص تجهیزات پزشکی و تکمیل کادر درمان تخصصی و فوق تخصصی به زودی اقدامات لازم در خصوص اجرای مصوبات صورت خواهد گرفت./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet