هدر موبایل
1388/08/24 10:11:00
سرویس صحن
سنایی:

محصولی تخصصی برای وزارت رفاه ندارد

**"مهدی سنایی" با اشاره به عدم تخصص محصولی برای وزارت رفاه و تامین اجتماعی گفت: در کشور باید تصمیم بگیریم که آیا تخصص و دانش انجام یک کار نیاز برای انجام است یا نه.

به گزارش خبرنگار خانه ملت نماینده نهاوند در مخالفت با تصدی پست وزارت رفاه توسط محصولی گفت: تصمیم گیری در این زمینه برای مجلس شورای اسلامی بسیار مهم است.

وی عدم تخصص محصولی را یکی از دلایل مخالفت خود دانست و گفت: در کشور باید تصمیم بگیریم که آیا تخصص و دانش انجام یک کار نیاز برای انجام است یا نه.

سنایی با بیان اینکه این بحث فقط مربوط به وزارت رفاه نیست ادامه داد: زیرا متاسفانه این موضوع و نرم و قاعده در بسیاری از موارد عمل نشده است.

سنایی در هنگام مخالفت محصولی در وزارت رفاه گفت: دستور کار ایشان چیست وزارتخانه‌ها سرقفلی نیست که به راحتی واگذار شود آقای محصولی برای وزارتخانه‌های کشور، نفت و رفاه معرفی شدند با توجه به اینکه در زمان تصدی ایشان در وزارت کشور کمترین تعامل را با مجلس داشتند حال سوال اینست که چه اصراری برای معرفی مجدد ایشان در وزارتخانه رفاه است.

نماینده نهاوند در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ثروت محصولی اظهار داشت: سوال اینست که منبع درآمدهای میلیاردی ایشان چیست و چگونه توانستند طی این سال‌ها به این میزان ثروت برسند.

این خبر به روز می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet