هدر موبایل
1399/11/05 12:42:00
سرویس استان ها
فیروزی‌پور در جلسه معارفه با فرمانده سپاه نطنز:

سپاه به‌ منظور دفاع از ارزش‌های انقلاب و نظام تشکیل شد

نماینده نطنز، بادرود و قمصر در مجلس با بیان اینکه سپاه به‌منظور دفاع از ارزش‌های انقلاب و نظام تشکیل شد،گفت: پیشرفت‌های موشکی و هوافضای سپاه، دشمنان ایران را گیج و مبهوت کرده است.
سپاه به‌ منظور دفاع از ارزش‌های انقلاب و نظام تشکیل شد نماینده نطنز، بادرود و قمصر در مجلس با بیان اینکه سپاه به‌منظور دفاع از ارزش‌های انقلاب و نظام تشکیل شد،گفت: پیشرفت‌های موشکی و هوافضای سپاه، دشمنان ایران را گیج و مبهوت کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/202008104765951348.jpg سپاه,به‌,منظور,دفاع,از,ارزش‌های,انقلاب,و,نظام,تشکیل,شد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، رحمت‌الله فیروزی‌پور در  جلسه تودیع و معارفه فرمانده سپاه نطنز  اظهار کرد: امروز سپاه به‌عنوان یک رکن استوار انقلاب در کنار همه ارکان نظام در همه حوزه‌ها نقش بسیار مهمی رو ایفا می‌کند، سپاه به‌منظور دفاع از ارزش‌های انقلاب و نظام تشکیل شد و نقش‌آفرینی زیادی را درزمانی که این کشور نیروی مسلح منسجمی نداشت در برابر تجاوز آمریکا به سرکردگی یک آدم دیوانه خشن بنام صدام در مواجهه جنگ سامان‌دهی کرد.

نماینده نطنز، بادرود و قمصر در مجلس شورای اسلامی افزود: بسیج توانست در دوران دفاع مقدس با درخشش امنیت را برای کشور به ارمغان بیاورد و امروز در حوزه زمین، دریا، هوا و هوافضا به توفیقات ارزشمند و قابل‌توجهی دست پیداکرده است، پیروزی‌های مهم سپاه در صنایع هوافضای کشور و در صنایع موشکی کشور دشمنانمان را در دنیا و در حوزه خلیج‌فارس گیج و مات کرده است.

وی بیان کرد: امروز بسیج و سپاه در جامعه نقش مهمی را ایفا می‌کند که نمونه آن در طول دوران پیروزی انقلاب اسلامی مباحثی همچون دوران دفاع مقدس، دوران سازندگی، مقابله در برابر بلایای طبیعی و کمک به مردم در سیل و زلزله و بحث مبارزه با کرونا خوش درخشیده است.

فیروزی پور  افزود: سال آینده انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی برگزار می‌شود، امیدواریم شاهد برگزاری انتخابات باشکوه و حضور همه‌جانبه مردم باشیم و به‌عنوان عضو هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای استان اصفهان عرض می‌کنم که خط قرمز ما در بحث تأیید صلاحیت‌ها پاسخ استعلام مراجع چهارگانه خواهد بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet