هدر موبایل
1399/11/05 15:12:00
سرویس استان ها
گودرزی تاکید کرد:

افزایش خطوط تولید مساوی با ایجاد فرصتهای اشتغال

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس با بیان اینکه افزایش خطوط تولید مساوی با ایجاد فرصتهای اشتغال است، گفت: کمبودها و مشکلات حوزه درمان باید در اسرع وقت برطرف شود.
افزایش خطوط تولید مساوی با ایجاد فرصتهای اشتغال نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس با بیان اینکه افزایش خطوط تولید مساوی با ایجاد فرصتهای اشتغال است، گفت: کمبودها و مشکلات حوزه درمان باید در اسرع وقت برطرف شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202005108323352801.jpg افزایش,خطوط,تولید,مساوی,با,ایجاد,فرصتهای,اشتغال Icana

حسین گودرزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح بازدیداز بیمارستان سید مصطفی خمینی،گفت: بدون اطلاع قبلی از بیمارستان سید مصطفی خمینی بازدید  بعمل آمده و از نزدیک در جریان نحوه خدمات رسانی به بیماران و امکانات بیمارستان قرار گرفته ایم زیرا  خدمات رسانی  به بیماران بویژه در شرایط  فعلی بسیار مهم است.

 نماینده دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:در این سرکشی و نظارت،ضمن خداقوت به پرسنل و کادر درمان،در جریان کمبودها و مشکلات بیمارستان قرار گرفت و قول مساعد جهت رفع مشکلات بیمارستان بمنظور خدمت رسانی بیش از پیش به همشهریان دادند.

گودرزی ادامه داد:از شرکت تولیدی صنعتی رعدآسا شتاب تولید کننده انواع فیلترهای خودروهای سواری در شهرستان دورود بازدید و در جریان فعالیت این شرکت تولیدی قرار گرفت.

وی در ادامه از شرکت تعاونی یاقوت سبز که در زمینه فرآوری و بسته بندی انواع ادویه فعالیت دارد ،بازدید و در جریان فعالیت این واحد تولیدی قرار گرفت یادآورشد: دربازدید از این دو واحد تولیدی  قول داد در صورت افزایش خطوط تولید و اشتغالزایی بیشتر ، در تامین تسهیلات لازم پیگیری نماید./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet