هدر موبایل
1399/11/06 12:35:00
سرویس استان ها
بدری مطرح کرد:

چشم‌انداز روشن اشتغال و سرمایه گذاری در اردبیل/ بررسی تخصیص اعتبارات راه‌آهن اردبیل در دیدار با مدیرعامل بانک ملی

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت:موضوع پرداخت اعتبارات راه آهن اردبیل توسط بانک ملی،برای اتمام راه آهن در نیمه اول سال ۱۴۰۰ در نشست با مدیرعامل بانک ملی مورد بحث قرار گرفت.
چشم‌انداز روشن اشتغال و سرمایه گذاری در اردبیل/ بررسی تخصیص اعتبارات راه‌آهن اردبیل در دیدار با مدیرعامل بانک ملی رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت:موضوع پرداخت اعتبارات راه آهن اردبیل توسط بانک ملی،برای اتمام راه آهن در نیمه اول سال ۱۴۰۰ در نشست با مدیرعامل بانک ملی مورد بحث قرار گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201904102852706600.jpg چشم‌انداز,روشن,اشتغال,و,سرمایه,گذاری,در,اردبیل/,بررسی,تخصیص,اعتبارات,راه‌آهن,اردبیل,در,دیدار,با,مدیرعامل,بانک,ملی Icana

صدیف بدری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به جلسات و بازدیدها در هفته سرکشی به حوزه انتخابیه اردبیل،گفت: در دیدار با مدیرعامل بانک ملی کشور، تخصیص اعتبارات راه‌آهن اردبیل پیگیری شد.

بدری افزود: موضوع پرداخت الباقی اعتبارات راه آهن اردبیل توسط بانک ملی،برای اتمام راه آهن در نیمه اول سال ۱۴۰۰ و اختصاص بیش از پیش تسهیلات حمایتی برای تولیدکنندگان و صنایع استان در این نشست مورد بحث قرار گرفت.

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل با اشاره به بازدیدهای محله به محله مطرح کرد:در ادامه بازدیدهای محله به محله با همراهی فرماندار و رئیس شورای شهر اردبیل و جمعی از مسوولان شهری،استانی و شهرستان با حضور در محل مسجد رقیه(س) شهرک حقیقت؛پای درد و دل های مردم شهرک حقیقت اردبیل نشستیم.

بدری ادامه داد: موضوع تاسیس خانه بهداشت، اجرای شبکه فاضلاب، رفع مشکل قطعی مکرر برق، اجرای پارک، احداث سالن ورزشی و ساماندهی امر حمل زباله از جمله مهم‌ترین مطالبات اهالی شهرک حقیقت بود. 

نماینده مردم اردبیل ،نیر نمین سرعین در مجلس افزود: در ادامه برنامه دیدارهای مردمی در محلات اردبیل با همراهی فرماندار و رئیس شورای شهر اردبیل و جمعی از مسوولان شهری، استانی و شهرستان با حضور در محل مسجد امیرالمومنین(ع) محله پناه‌آباد ضمن دیدار و گفت و گو با اهالی این محله،قول پیگیری و رفع مشکلات اهالی از دستگاه های مربوطه به مردم داده شد.

وی در ادامه مطرح کرد: مواردی نظیر نبود فضای سبز در محله، لزوم ساماندهی نهر عبوری از محله با اجرای حفاظ، کیفیت پایین بهداشت محیط، کمبود و جانمایی نامناسب مخازن زباله در معابر، تعیین تکلیف زمین های اطراف نهر محله، لزوم حمایت از کارگاه های تولیدی کوچک مستقر در محله، افت ولتاژ برق، لزوم ایجاد تسریع و تسهیل در امر دریافت مجوز برای تولیدی های محله،حمایت از قالیبافان، لزوم راه اندازی مدرسه راهنمایی دخترانه در محله و همچنین تاسیس ایستگاه اتوبوس شهری از جمله مطالبات و مشکلات مطروحه از سوی اهالی پناه‌آباد بود.

وی با اشاره به بازدیدهای محله به محله، اظهار کرد:در ادامه دیدارهای محله به محله با همراهی فرماندار،رئیس شورای شهر اردبیل، جمعی از مسوولان استانی، شهری و شهرستان با حضور در مسجد امامیه محله یحیی‌آباد ،در ارتباط با پیگیری رفع مشکلات اهالیدیدار و گفت و گویی با اهالی محله انجام شد.

چشم‌انداز روشن اشتغال و سرمایه گذاری در اردبیل

بدری با اشاره به دیدار با اهالی محله یحیی‌آباد مطرح کرد: طی ۴ سال گذشته به لطف و تلاش استاندار اردبیل و پیگیری نمایندگان استان در بحث پروژه های زیرساختی،گام های اساسی و کم‌سابقه در سطح استان به خصوص در بخش راه و راه آهن برداشته شده است.

وی ادامه داد: در همین مدت استان اردبیل در بحث جذب سرمایه‌گذاری در بخش صنعت نیز در ردیف ۵ استان برتر کشور قرار گرفته است ؛به گونه‌ای که نتایج این اقدامات در آینده نزدیک در عرصه اشتغال جوانان قابل لمس خواهد بود و چشم‌انداز روشنی در این ارتباط پیش‌روی ما است.

نماینده مردم اردبیل ،نیر نمین سرعین در مجلس  تصریح کرد: در این دیدار مواردی همچون مشکل اشتغال جوانان محله، استفاده از ظرفیت نیروهای هیات های مذهبی در امور فرهنگی،نبود روشنایی و وسایل بازی در پارک بنی‌هاشم محله یحیی‌آباد،ضرورت ایجاد کتابخانه در محله،رفع نیاز تجهیزاتی هیات مذهبی محله از جمله خواسته های مهم اهالی عنوان شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet