خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/11/06 10:10:00
سرویس استان ها
محسنی بندپی مطزح کرد:

لزوم رفع مشکلات زیرساختی، رفاهی و خدماتی روستاهای مازندران

نماینده مردم چالوس، نوشهر و کلاردشت در مجلس خواستار رفع مشکلات زیرساختی، رفاهی و خدماتی روستاهای مازندران شد.
لزوم رفع مشکلات زیرساختی، رفاهی و خدماتی روستاهای مازندران نماینده مردم چالوس، نوشهر و کلاردشت در مجلس خواستار رفع مشکلات زیرساختی، رفاهی و خدماتی روستاهای مازندران شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202009103446541918.jpg لزوم,رفع,مشکلات,زیرساختی،,رفاهی,و,خدماتی,روستاهای,مازندران Icana

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت؛محمدعلی محسنی بندپی ، نماینده مردم چالوس، نوشهر و کلاردشت و عضو مجمع نمایندگان استان مازندران در مجلس شورای اسلامیبا دکتر جمالی نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور دیدار و گفتگو کرد.

بر اساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در این دیدار با تاکید بر پیگیری مشکلات شهرها و روستاهای شهرستانهای نوشهر، چالوس و کلاردشت گفت: امروزه همه ما خدمتگزاران مردم باید تلاش نمائیم تا با توسعه روستاها، مانع مهاجرت روستائیان به شهرها شده تا از مخاطرات اجتماعی آن جلوگیری نمائیم، امَا با توجه به بازدیدهای میدانی که از روستاهای حوزه ی انتخابیه داشتم، مشاهده نمودم حال آنها خوب نیست! بسیاری از روستاها با مشکلاتی عدیده ی از جمله کمبود آب آشامیدنی، روکش آسفالت، طرح هادی و متاسفانه در عصر ارتباطات با مشکل عدم آنتن دهی خطوط تلفن همراه مخصوصا در روستاهای کوهستانی مواجه هستند، که این اصلا زیبنده نیست و باید فکری جدی و اساسی جهت مرتفع شدن مشکلات نمائیم.

وی خاطرنشان کرد: انتظار ما این است، با توجه به مسافرپذیر بودن شهرستانهای نوشهر، چالوس و کلاردشت و همچنین مشکلات عدیده ی که در زمینه زیرساخت ها و امکانات رفاهی و خدماتی به مردم در این منطقه وجود دارد، نگاه ویژه ی ملی به حوزه ی انتخابیه شهرستانهای نوشهر، چالوس و کلاردشت با توجه به موقعیت خاص آن شود.

گفتنی است؛ از مسائل و موضوعات مهمی که ایشان در این جلسه بیان شد، می‌توان به  تامین اعتبار جهت تکمیل پروژه های شهرداری و دهیاری های سه شهرستان، تجهیز و اختصاص ماشین آلات آتش نشانی، ماشین جمع آوری زباله، تخصیص اعتبار جهت انجام روکش آسفالت، بهسازی معابر، بافت فرسوده شهرها و روستاها و ... اشاره کرد.

شایان ذکر است؛ دکتر جمالی نژاد معاون وزیر کشور در این جلسه با توجه به مسائل و مشکلات مطرح شده توسط نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اعلام کردند بسترهای لازم را برای کمک و مساعدت فراهم خواهند نمود و قول داد در اسرع وقت این مسائل پیگیری شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet