هدر موبایل
1399/11/06 09:25:00
سرویس استان ها
سیاه کلی تاکید کرد:

مسئولان توجه ویژه ای به عمران و آبادی روستاهای استان قزوین داشته باشند

رییس مجمع نمایندگان استان قزوین در مجلس گفت: لازم است مسئولان توجه ویژه ای به عمران و آبادی روستاهای استان قزوین داشته باشند.
مسئولان توجه ویژه ای به عمران و آبادی روستاهای استان قزوین داشته باشند رییس مجمع نمایندگان استان قزوین در مجلس گفت: لازم است مسئولان توجه ویژه ای به عمران و آبادی روستاهای استان قزوین داشته باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/202010100522525459.jpg مسئولان,توجه,ویژه,ای,به,عمران,و,آبادی,روستاهای,استان,قزوین,داشته,باشند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ لطف اله سیاه کلی ، نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز و رییس مجمع نمایندگان استان قزوین در مجلس شورای اسلامی با شورای اسلامی روستای عمقین طارم سفلی دیدار و گفت‌وگو کرد.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم گفت: در این دیدار صمیمی مشکلات  تعریض معابر،  زیر ساخت و عمران روستا توسط بنیاد مسکن، آب شرب و منبع آب،  آسفالت و بهسازی جاده، نصب گاردریل در نقاط حادثه خیز، نداشتن بهورز، اینترنت و جابجایی تیر برق ها مورد بحث وبررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: طی تماسی با مهندس بیرنوندی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب پیگیر مشکل آب شرب شده و با توجه به جاذبه های گردشگری و مهاجرت مردم باید مسئولین توجه ویژه ای به عمران و آبادی روستا داشته باشند.

رییس مجمع نمایندگان استان قزوین در مجلس خاطرنشان کرد: در اولین فرصت برای دیدار با مردم خوب عمقین و افتتاح گاز رسانی و بررسی  مشکلات به این روستا سفر خواهم کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet