هدر موبایل
1399/11/06 10:57:00
سرویس استان ها
فتحی مطرح کرد:

لزوم رفع مشکلات زیرساختی و خدماتی در روستاهای کامیاران

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس خواستار رفع مشکلات زیرساختی و خدماتی در روستاهای کامیاران شد.
لزوم رفع مشکلات زیرساختی و خدماتی در روستاهای کامیاران نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس خواستار رفع مشکلات زیرساختی و خدماتی در روستاهای کامیاران شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005105774932041.jpg لزوم,رفع,مشکلات,زیرساختی,و,خدماتی,در,روستاهای,کامیاران Icana

محسن فتحی نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران و عضو مجمع نمایندگان استان کردستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌ و گو با خبرنگار   خبرگزاری خانه ملت در خصوص بازدید از  روستاهای  چشمه کبود  وندرنی علیا  ساکنه  وندرنی سفلی  دارتوت  هشلی  حاجی شوره  شیروانه  زرینجوب  خانم آباد  بلان  چقابراله گفت:این بازدیدها با هدف دیدار با مردم و معتمدین این روستاها  از ۱۲ روستای بخش مرکزی شهرستان کامیاران  صورت گرفت.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: اینترنت، آب شرب روستایی، جاده، مدرسه، فضای ورزشی، درمانگاه و تامین آب کشاورزی از مطالبات مردم بود که مقرر شد پیگیری های لازم صورت گیرد.

وی با بیان اینکه  این بازدیدها که با هدف دیدار با مردم و معتمدین این روستاها  صورت گرفت، افزود: در این بازدیدها در جریان مشکلات و کمبودهای آنان قرار گرفته و پیگیری های لازم برای حل مشکلات انجام خواهد شد.

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس خاطرنشان کرد: حل مشکلات این منطقه از طریق مکاتبه و پیگیری از طریق نهادهای ملی و استانی در دستور کار قرار خواهد گرفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet