هدر موبایل
1399/11/06 13:21:00
سرویس استان ها
نخعی عنوان کرد:

لزوم رسیدگی به وضعیت محورهای مواصلاتی شهری و روستایی نهبندان و سربیشه

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس خواستار رسیدگی به وضعیت محورهای مواصلاتی شهری و روستایی این دو شهرستان شد.
لزوم رسیدگی به وضعیت محورهای مواصلاتی شهری و روستایی نهبندان و سربیشه نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس خواستار رسیدگی به وضعیت محورهای مواصلاتی شهری و روستایی این دو شهرستان شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005106837258618.jpg لزوم,رسیدگی,به,وضعیت,محورهای,مواصلاتی,شهری,و,روستایی,نهبندان,و,سربیشه Icana

مصطفی نخعی نماینده مردم نهبندان و سربیشه  و عضو مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص دیدار با عبدالهاشم حسن نیا معاون وزیر راه و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: در این دیدار در خصوص وضعیت جاده ای استان، وضعیت وخیم راه های روستایی حوزه انتخابیه و همچنین روکش راه های اصلی بحث و تبادل نظر نموده و تصمیمات خوبی نیز اتخاذ گردید.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: یکی از مطالبات مهم و به حق مردم شریف حوزه انتخابیه مشکلات راه های اصلی و روستایی است، راه هایی که به هیچ وجه در شأن مردم ولایتمدار ما نمی باشد و امیدوارم با تلاش و پیگیری‌های بعدی این مشکلات مرتفع گردد.

وی افزود: در این دیدار مقرر شد اقای جلال زاده مدیر کل پرتلاش راهداری و حمل و نقل جاده ای استان که به صورت ویدئو کنفرانس در جلسه حضور داشت، طی یک هفته گزارش کاملی از وضعیت موجود به همراه پیشنهاداتی جهت بهبود جاده ها ارائه تا در جلسه بعدی تصمیم گیری شود.

نماینده مردم نهبندان و سربیشه  در مجلس یادآور شد:همچنین مقرر شد مسیر نهبندان به شهداد حداکثر تا تابستان سال آینده بازگشایی و عملیات اجرایی روکش بخشی از مسیر نهبندان به سربیشه، نهبندان به زابل و سربیشه به ماهیرود تا قبل از پایان سال جاری آغاز گردد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet