هدر موبایل
1399/11/07 09:46:00
سرویس استان ها
محسنی بندپی عنوان کرد:

لزوم حل مشکلات محیط زیستی نوشهر، چالوس و کلاردشت

نماینده مردم چالوس، نوشهر و کلاردشت در مجلس خواستار حل مشکلات محیط زیستی این سه شهرستان شد.
لزوم حل مشکلات محیط زیستی نوشهر، چالوس و کلاردشت نماینده مردم چالوس، نوشهر و کلاردشت در مجلس خواستار حل مشکلات محیط زیستی این سه شهرستان شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202009104527910163.jpg لزوم,حل,مشکلات,محیط,زیستی,,نوشهر،,چالوس,و,کلاردشت Icana

محمدعلی محسنی بندپی  ، نماینده مردم چالوس، نوشهر و کلاردشت و عضو مجمع نمایندگان استان مازندران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با  خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  در خصوص نشست با عیسی کلانتری معاون  رییس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور گفت: این نشست پیرامون حل مشکلات محیط زیستی سه شهرستان نوشهر، چالوس و کلاردشت برگزار شد.

این نماینده مججلس در دوه یازدهم  با بیان مشکلاتی که به نام البرز مرکزی برای حوزه ی انتخابیه بوجود آمده و قفل محکمی بر توسعه اقتصادی و پیشرفت منطقه با این قانون زده شده است، ادامه داد: این قانون برای چند دهه قبل است و دیگر کارایی خود را از دست داده و باید فکری اساسی و جدی برای آن شود و در شرایط حاضر این قانونی عاملی برای توقف سرمایه گذاریهای اقتصادی در سه شهرستان نوشهر، چالوس و کلاردشت و مانع و سدی بزرگ در مسیر ایجاد رونق اقتصادی، ایجاد اشتغال پایدار و توسعه منطقه شده است و ایشان خواستار توجه ویژه به این چالش بزرگ در سه شهرستان نوشهر، چالوس و کلاردشت شده اند.

وی  با ارائه لیستی از معایب بزرگ این قانون و همچنین مشکلات سه شهرستان اعم از شهرک صنعتی کجور، آبندانک، تعطیلی کارخانه شن و ماسه و... که بنام البرز مرکزی و محیط زیست برای حوزه ی انتخابیه بوجود آمده است، افزود: درخواست می شود که ریاست سازمان حفاظت محیط زیست همکاری های لازم را جهت برون رفت از مشکلات بوجود آمده در راستای خدمت به مردم ولایتمدار و شهیدپرور این سه شهرستان انجام دهند.

نماینده مردم چالوس، نوشهر و کلاردشت در مجلس یادآور شد:  معاون ریاست جمهوری و ریاست سازمان حفاظت محیط زیست کشور در این جلسه با قدردانی از پیگیریهای بنده بیان داشتند، تمام مسائل مطرح شده در این جلسه را با توجه به موقعیت جغرافیایی این سه شهرستان با جدیت تمام پیگیری و تمام تلاش خود را برای کاهش مشکلات انجام خواهند داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet