هدر موبایل
1399/11/06 09:02:00
سرویس اجتماعی
الهیان در بازدید از بخش‌های مختلف منطقه 18 تهران مطرح کرد:

ضرورت ورود وزارت بهداشت به رفع مشکلات بیمارستان شهدای یافت آباد

نماینده مردم تهران در مجلس ضمن بازدید از بخش های مختلف بیمارستان شهدای یافت آباد بر ضرورت ورود وزارت بهداشت و درمان جهت رفع مشکلات این مرکز تاکید کرد.
ضرورت ورود وزارت بهداشت به رفع مشکلات بیمارستان شهدای یافت آباد نماینده مردم تهران در مجلس ضمن بازدید از بخش های مختلف بیمارستان شهدای یافت آباد بر ضرورت ورود وزارت بهداشت و درمان جهت رفع مشکلات این مرکز تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202101105367927269.jpg ضرورت,ورود,وزارت,بهداشت,به,رفع,مشکلات,بیمارستان,شهدای,یافت,آباد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، زهره الهیان نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی از بخش‌های مختلف منطقه ۱۸ تهران همچون بیمارستان شهدای یافت‌آباد بازدید کرد.

در این بازدید رییس  بیمارستان مشکلات و کمبودهای این مرکز اعم از بافت فرسوده  بیمارستان و تعیین تکلیف اوقافی بودن آن را مطرح کرد، همچنین به این مهم اشاره شد که  بیمارستان نیاز به تکمیل اعتبار دارد تا ساختمان بیمارستان شهدای یافت آباد نوسازی و گسترش پیدا کرده  و  بتواند خدمات درمانی مطلوبی را به مردم منطقه و سایر مناطق تهران ارائه کند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی،  در این بازدید بر  نگاه تحولی  و  تلاش مضاعف جهت برگزاری دوره‌های تخصصی برای پزشکان و ماماها برای تشویق مادران به زایمان طبیعی تاکید کرد.

زهره الهیان ضمن اعلام همکاری برای برطرف شدن نیازهای بیمارستان شهدای یافت آباد تصریح کرد:  هماهنگی با مسئولان وزارت بهداشت در اسرع وقت صورت گیرد تا  مشکلات موجود رفع شود .

بازدید سرزده نماینده تهران از بخشداری ‌چهاردانگه

 در ادامه بازدید از منطقه ۱۸ تهران، الهیان بازدید سرزده‌ای از بخشداری ‌چهاردانگه داشت که در آن بخشدار این منطقه به این نکات اشاره کرد: «تقاضا درخصوص ساماندهی و پیشگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز و کارگاه‌هایی که به عنوان یک لکه صنعتی در منطقه چهاردانگه وجود دارد صورت گیرد که در جهت ساماندهی پیشنهادی به فرمانداری داده شده است  تا پیشگیری های لازم صورت گیرد. بیش از ۱۰۰۰ کارگاه غیر مجاز ساخت و ساز شده که تقاضا داریم جهادکشاورزی کار کارشناسی انجام داده و در صورتی که اراضی غیرقابل احیا باشند باتوجه به تبصره ۱ مجوز موارد خاص را صادر کنند تا اقدام قانونی صورت بگیرد . در کمتر ۲۴ ساعت سوله های غیر مجاز ساخته میشوند که علیرغم میل باطنی مجبور به تخریب این سازه‌های غیرمجاز می‌شویم، جهاد کشاورزی اگر خواستار این است که این اراضی در منطقه حفظ بشود امکانات لجستیکی و نیروی انسانی حمایت‌های لازم از کشاورزان را به کار بگیرد.»

در ادامه الهیان خاطرنشان کرد: نباید شرایطی  ایجاد شود تا حرکات غیرقانونی و ساخت و ساز غیر مجاز گسترش پیدا کند و اگر از منظر آینده نگری نسبت به منطقه  ورود کنیم ۱۰ سال آینده برای این منطقه چه شرایطی پیش میاید و با چه تبعاتی مواجه خواهیم بود ؟؟  که یک جنبه آن آلایندگی های صنعتی برای مردم منطقه است و این مناطق  غیرمجاز هیچ تبعیتی از انضباط شهری ندارند و آسیب های دیگری در منطقه ایجاد می‌کنند .

وی تصریح کرد: اگر خلا در قانون وجود دارد بخشداری  این خلا را  به ما اعلام داشته باشد. تخریب هم خود خسارت است و باید قانونی اعمال شود تا با  جریمه های جدی با این نوع ساخت و ساز غیرمجاز مقابله شود. به نظر بنده دادن امکانات نیاز به مراقبت دارد و از ادامه و گسترش این روند نا به سامان مقابله و قانون حتما اعمال شود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، یادآور شد: بحث حق آب را نیز مکاتبه و پیگیری کنیم تا اراضی کشاورزی در این منطقه احیا شود تا ابعاد اقتصادی خوبی برای منطقه داشته باشد و با این ساخت و ساز های بی‌رویه نیز مقابله و مدیریت شود . گزارش کلیات را هم با دادستانی تهران در میان گذاشته تا از روند ساخت و ساز جلوگیری‌ کنند و در جلسه آینده با حضور نماینده داستان و  اداره کل جهاد کشاورزی استان تهران نشستی برگزار گردد تا مطالبات کشاورزان را پیگیری کنیم.

نشست نماینده تهران با فرماندهی پایگاه پنجم امنیت تهران بزرگ  

در پایان این بازدید از منطقه ۱۸ درمورد مسائل و آسیب های اجتماعی منطقه ۱۸ الهیان در نشستی با فرماندهی پایگاه پنجم امنیت تهران بزرگ  مسائل و معضلات امنیتی را بررسی کردند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet