هدر موبایل
1399/11/06 12:04:12
سرویس اقتصادی
سلیمی عنوان کرد:

نقش تقویت کشتیرانی در رونق صادرات محصولات کشاورزی

نماینده مردم سمیرم در مجلس بابیان اینکه خدمات کشتیرانی در زمان تحریم ها فراموش نشود،گفت: صادرات محصولات کشاورزی  و مواد  تولیدی از مسیر ناوگان ملی به ویژه کشتیرانی مورد حمایت قرار گیرد.
نقش تقویت کشتیرانی در رونق صادرات محصولات کشاورزی نماینده مردم سمیرم در مجلس بابیان اینکه خدمات کشتیرانی در زمان تحریم ها فراموش نشود،گفت: صادرات محصولات کشاورزی  و مواد  تولیدی از مسیر ناوگان ملی به ویژه کشتیرانی مورد حمایت قرار گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201901105112145496.jpg نقش,تقویت,کشتیرانی,در,رونق,صادرات,محصولات,کشاورزی Icana

اصغر سلیمی در گفت و گو با  خبرگزاری خانه ملت درباره نقش ویژه صنعت کشتیرانی جمهوری اسلامی  ایران در صادرات  و واردات کالاهای اقتصادی، گفت:کشتیرانی در تحریم ها و در زمان جنگ ستون حفاظتی اقتصاد کشور تلقی می شود و آمریکایی هم اولین شرکت های را که در لیست تحریم قرار می دهند به جهت حساسیت کشتیرانی است.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کشتیرانی در حقیقت تامین کننده نهاده های تولیدی برای برای چرخش اقتصاد تولیدی کشور است، بنابراین نباید اجازه داد کشتیرانی با کوچکترین مشکلی در زمینه حمل  و نقل مواد اولیه تولیدی روبرو شود.

سلیمی افزود: کشتیرانی نیازهای اساسی کشور را تامین می کند و این در حالی که در جنگ اقتصادی،کشتیرانی در خط اول مبارزه با تحریم ها قراردارد.

سلیمی گفت:کشتیرانی با سختی فراوان کالاهای تولیدی را به بنادر انتقال می دهد بنابراین  نباید  خدمات کشتیرانی جمهوری اسلامی  در زمان تحریم فراموش شود.

 عضو کمیسیون اقتصادی مجلس یادآورشد: حمایت از ناوگان ملی به ویژه کشتیرانی بسیار ضروری است زیرا در زمان تحریم ها کشتیرانی با تمام قوا  همیشه در صحنه عمل بوده است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet