هدر موبایل
1399/11/06 16:04:00
سرویس استان ها
گودرزی با حضور در برخی از ادارات شهرستان ازنا تاکید کرد:

مشکلات فرهنگیان حق التدریس به طریق ویژه پیگیری شود

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس بابیان اینکه مشکلات فرهنگیان حق التدریس به طریق ویژه پیگیری شود،گفت: رفع مشکلات و دغدغه‌های کسبه بازار نیازمند  برنامه ریزی جامع و دقیق است.
مشکلات فرهنگیان حق التدریس به طریق ویژه پیگیری شود نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس بابیان اینکه مشکلات فرهنگیان حق التدریس به طریق ویژه پیگیری شود،گفت: رفع مشکلات و دغدغه‌های کسبه بازار نیازمند  برنامه ریزی جامع و دقیق است. https://cdn.icana.ir/d/019/202005108323352801.jpg مشکلات,فرهنگیان,حق,التدریس,به,طریق,ویژه,پیگیری,شود Icana

حسین گودرزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  درباره  تشریح وضعیت  خدمات  رسانی در ادارات دورود و ازنا ،گفت:  با حضور سرزده در برخی از ادارات شهرستان ازنا از نزدیک وضعیت خدمات رسانی این ادارات را مورد بررسی قرار داد.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شرکت در جلسه شورای آموزش و پرورش  و شرکت در جلسه هم اندیشی با اصناف و بازاریان در دستور  کار قرار گرفت تصریح کرد: در راستای نظارت بر روند رسیدگی به امور ارباب رجوع و مشکلات مردم در سطح ادارات و نحوه خدمت رسانی به آنان از ادارات زیر بازدید به عمل آمد.

 وی ادامه داد: ضمن پرس و جو با پرسنل و ارباب رجوع این ادارات، بر پاسخگویی بموقع و موثر به درخواستهای شهروندان تاکید شد.

 گودرزی  افزود: بازدید  سرزده از اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ،شهرداری،امور آب و فاضلاب ، اداره گاز  از دیگر برنامه  اجرایی  بود که خوشبختانه  عملیاتی شد.

 وی ادامه داد: در این جلسه که باحضورفرماندار معاونت سیاسی فرمانداری و سرپرست آموزش پرورش ازنا و سایر اعضا برگزار گردید، مقررشد مشکلات فرهنگیان حق التدریس این شهرستان پیگیری شود.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس بابیان اینکه مشکلات فرهنگیان حق التدریس به طریق ویژه پیگیری شود یادآورشد:   رفع مشکلات و دغدغه های بازاریان نیازمند  برنامه ریزی جامع و دقیق است./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet