خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/11/06 17:06:42
سرویس استان ها
عباسی در دیدار با وزیر آموزش و پرورش:

اداره مستقل آموزش و پرورش فردیس ایجاد شود/ البرز با کمبود ۳۶۰۰ معلم روبرو است

نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس، گفت: استان البرز در حوزه کادر آموزشی با مشکلات زیادی روبرو است و ۳ هزار و ۶۰۰ معلم کم دارد و از طرفی ۳ هزار و ۵۰۰ معلم در مرز بازنشستگی هستند.
اداره مستقل آموزش و پرورش فردیس ایجاد شود/ البرز با کمبود ۳۶۰۰ معلم روبرو است نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس، گفت: استان البرز در حوزه کادر آموزشی با مشکلات زیادی روبرو است و ۳ هزار و ۶۰۰ معلم کم دارد و از طرفی ۳ هزار و ۵۰۰ معلم در مرز بازنشستگی هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/202009104274792680.jpg اداره,مستقل,آموزش,و,پرورش,فردیس,ایجاد,شود/,البرز,با,کمبود,۳۶۰۰,معلم,روبرو,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  علیرضا عباسی در دیدار با وزیر آموزش و پرورش با اشاره به مشکلات آموزشی در سطح کشور و استان البرز، گفت: استان البرز در حوزه کادر آموزشی با مشکلات زیادی روبرو است و ۳ هزار و ۶۰۰ معلم کم دارد و از طرفی ۳ هزار و ۵۰۰ معلم در مرز بازنشستگی هستند.

نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: کمبود فضای آموزشی و بالا بودن تعداد مدارس فرسوده در البرز فاجعه بار است.

وی با اشاره به اینکه ایجاد اداره مستقل آموزش و پرورش در فردیس ضروری است و باید در دستور کار وزارتخانه قرار گیرد، افزود: کمبود فضای آموزشی و پرورشی در استان البرز در مقایسه با میانگین جهانی و کشوری بسیار نمایان است و باید وزارتخانه اقدام فوری برای آن انجام دهد.

بر اساس این گزارش عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی به وزیر آموزش و پرورش پیشنهاد تاسیس هنرستان کشاورزی را ارئه کرد که با استقبال وزیر آموزش و پرورش روبرو شد و ادامه داد: املاک بدون سند آموزش و پرورش البرز باید به صورت جدی پیگیری شود.

عباسی همچنین در این جلسه تاکید کرد: مطالبه و مسائل معلمان قرارداد کار معین خصوصا مربیان قرآنی طرح نور، غیرانتفاعی، مهرآفرین و دیگر معلمان قراردادی باید پیگیری گردد./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet