هدر موبایل
1399/11/07 09:32:00
سرویس استان ها
جوکار خواستار شد:

مفاهیم صحیفه سجادیه به صورت گسترده در بین جوانان ترویج شود

نماینده مردم یزد در مجلس با بیان اینکه مفاهیم صحیفه سجادیه به صورت گسترده در بین جوانان ترویج شود، گفت:مفاهیم صحیفه سجادیه زمینه ساز موفقیت در گام دوم انقلاب است.
مفاهیم صحیفه سجادیه به صورت گسترده در بین جوانان ترویج شود نماینده مردم یزد در مجلس با بیان اینکه مفاهیم صحیفه سجادیه به صورت گسترده در بین جوانان ترویج شود، گفت:مفاهیم صحیفه سجادیه زمینه ساز موفقیت در گام دوم انقلاب است. https://cdn.icana.ir/d/019/202009100129999349.jpg مفاهیم,صحیفه,سجادیه,به,صورت,گسترده,در,بین,جوانان,ترویج,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،محمدصالح جوکار در آیین آغاز به کار طرح یزد پایتخت صحیفه سجادیه ایران که با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی  اظهار داشت: بستر تاریخی که استان یزد از آن برخوردار است و مردمان این استان با سختکوشی و روح عبادی خود آن را ایجاد کردند، زمینه ایجاد تمدنی اسلامی و ایرانی را در دل کویر فراهم کرد.

نماینده مردم یزد در  مجلس شورای اسلامی با اشاره به ثبت جهانی یزد گفت: این اقدام پیام فرهنگی یزد و مردم آن را به تمام جهانیان اعلام می کند؛ مردمی که نقش مهمی در فرهنگ ناب ایرانی اسلامی داشتند و بزرگان دینی این استان از تاثیرگذارترین افراد در ترویج دین مبین اسلام بوده اند.

جوکار علمای استان را پرچمداران و نماد دارالعباده دانست و خاطرنشان کرد: امروز که ما به خدمت کردن برای این مردم افتخار می کنیم، کتابی را در میان مردم می بریم و به دنبال وارد کرذن آن در تمام عرصه های زندگی هستیم که تا کنون مهجور مانده است.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی اظهار امیدواری کرد که پایتختی صحیفه سجادیه بتواند این کتاب ارزشمند را به ویژه در بین جوانان و در دوره گام دوم انقلاب به خوبی روشن و معرفی کند.

نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه صحیفه سجادیه در حوزه‌های مختلف زندگی فردی و اجتماعی دارای مفاهیم بلند و ارزشمندی است گفت: مفاهیم صحیفه سجادیه می‌تواند زمینه عبور از بسیاری از مشکلات را فراهم نماید.
جوکار افزود: قطعا این عنوان رسالتی سنگین و بزرگ بر دوش همه ما قرار می‌دهد و باید تلاش کنیم که در این مسیر بهترین اقدامات را انجام دهیم.

وی با بیان اینکه توجه به مفاهیم صحیفه سجادیه زمینه ساز موفقیت در گام دوم انقلاب است یادآورشد: مفاهیم صحیفه سجادیه به صورت گسترده در بین جوانان ترویج شود.

انتهای پیام/

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet