هدر موبایل
1399/11/07 09:14:33
سرویس استان ها
ویس کرمی عنوان کرد:

مردم بیشتر از اجرای عدالت، از تبعیضات گلایه دارند

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس گفت: ردم بیشتر از اجرای عدالت، از تبعیضات گلایه دارند و بایستی قانون در مورد همه اجرا شود.
مردم بیشتر از اجرای عدالت، از تبعیضات گلایه دارند نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس گفت: ردم بیشتر از اجرای عدالت، از تبعیضات گلایه دارند و بایستی قانون در مورد همه اجرا شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202007107578034952.jpg مردم,بیشتر,از,اجرای,عدالت،,از,تبعیضات,گلایه,دارند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ مهرداد ویس کرمی نماینده مردم خرم آباد و چگنی و عضو مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس شورای اسلامی با حمیدرضا القاصی مهر مدیرکل تعزیرات استان لرستان  و معاونین ایشان و نیز چند تن از قضات محترم دیدار کرد.

براساس این گزارش؛ابتدا آقای القاصی مهر در مورد حوزه‌های نظارتی و فعالیت‌های این اداره کل و نیز در مورد مشکلات این مجموعه از جمله استیجاری بودن ساختمان‌های تعزیرات در اکثر شهرستان‌های استان صحبت کرد.

عضو مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس در ادامه با بیان اینکه کار سخت تعزیرات خودش جای خدای قوت دارد، گفت: مشکلات اقتصادی، ناشی از کم کاری ارگان های دیگر است اما سازمان هایی مثل تعزیرات جور آن را می‌کشند.
 
وی بر لزوم برخورد با گران فروشان در شرایط فعلی و نیز حل مشکل توزیع روغن در سطح استان تاکید کرد و افزود: مردم بیشتر از اجرای عدالت، از تبعیضات گلایه دارند و بایستی قانون در مورد همه اجرا شود. 

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس، قضاوت را شغلی بسیار سخت و حساس دانست و بیان کرد: از کسانی که هیچ کس را برای پارتی بازی ندارند بیشتر باید ترسید چراکه آنها خدا را دارند. 

 ویسکرمی با اشاره به اینکه شهرستان چگنی با وجود اینکه بیش از ۲۰ سال است تاسیس شده اما متاسفانه از ادارات مستقل شهرستانی از جمله اداره تعزیرات برخوردار نیست، خاطرنشان کرد: این خودش نوعی تبعیض و کم کاری بوده و برای مردم قابل قبول نیست که برای انجام کارهای اداری خود به خرم آباد مراجعه کنند.

گفتنی است؛ پس از این دیدار،  ویس‌کرمی به همراه حمیدرضا القاصی مهر از انبار کالای قاچاق تعزیرات بازدید کردند که نبود فضای مناسب برای انبار برخی کالاها از مشکلات این مجموعه بود و نماینده مردم خرم آباد وچگنی در مجلس قول داد پیگیر مکان مناسب‌تری برای این مجموعه باشد؛ چرا که این اموال جزو بیت المال بوده و برای جلوگیری از هدر رفت آنها باید اقدامی صورت بگیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet