هدر موبایل
1388/08/24 10:21:00
سرویس صحن
مطهری در مخالفت با وزیر پیشنهادی رفاه:

مدیریت محصولی در انتخابات زیر سوال است

**"علی مطهری" تصریح کرد: مدیریت صادق محصولی در انتخابات ریاست جمهوری زیر سوال است.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد:

علی مطهری نماینده تهران در مخالفت با تصدی محصولی برای وزارت رفاه و تامین اجتماعی اظهار داشت: در مخالفت‌ها به نکات منفی توجه می‌شود و به نکات مثبت کمتر توجه می‌شود.

وی افزود: موضوع تقوا و دیانت ایشان به جای خود و حرفی در این بحث نیست.

نماینده تهران اظهار داشت: بنده دو نکته را مخالفت با وزارت آقای محصولی به عرض نمایندگان می‌رسانم.

اول مساله ثروت هنگفت ایشان است که به طور طبیعی چنین ثروتی برای هیچ جمع نمی‌شود و پاسخ‌های رئیس جمهور در مراحل قبل نیز در این خصوص قانع کننده نبود. ایشان می‌توانند از آقای محصولی در معاونت‌ها که نیازی به رای اعتماد مجلس نیست استفاده کنند.

نماینده تهران افزود: مساله دوم نحوه مدیریت ایشان در انتخابات گذشته ایشان است. ضمن اینکه رای اعتماد دادن یا ندادن هیچ ارتباطی با سلامت انتخابات ریاست جمهوری ندارد.

وی گفت: نحوه مدیریت وزارت کشور در دهمین دوره انتخاباتی ریاست جمهوری به گونه‌ای بود که ادعای تقلب در انتخابات زمینه پذیرش در بخشی از جامعه را فراهم کرد.

مطهری خاطرنشان کرد: پس از اینکه رقیب پیش از اعلام رای اعلام کرد که یک فرد پیروز انتخابات است وزارت کشور ما هم اعلام کرد که آقای احمدی نژاد پیروز انتخابات است در صورتی که وزارت کشور باید ابتکار عمل بدست داشته باشد و منفعل نباشد.

مطهری با اشاره به حوادث کوی دانشگاه و مجتمع سبحان و حادثه دردناک کهریزک اظهار داشت: اینکه بگویند عوامل خودسر اینکارها را مرتکب شدند پذیرفتنی نیست.

نماینده تهران اظهار داشت: همانطور که وزیر راه را به خاطر سرنگونی یک هواپیما مورد سوال قرار می‌گیرد و برکنار می‌شود وزیر کشور نیز باید به خاطر مسایل پیش آمده در انتخابات مورد سوال قرار گیرد. حداقل اینکه باید از مردم به خاطر مسایل اتفاق افتاده عذرخواهی کند.

وی تصریح کرد: مجلس نباید به ایشان به خاطر این سوء مدیریت مدال بدهد.

مطهری افزود: صندوق بازنشستگی در حال ورشکستگی است و ایشان در برنامه کاری خود اشاره‌ای به این موضوع نداشتند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet