خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/11/07 10:33:00
سرویس استان ها
درخشان تأکید کرد:

تعامل معتمدان و مسئولان سبب کاهش مشکلات می‌شود/ پیگیری تخصیص اعتبار برای بیمارستان۵۰۴ تخت خوابی در مجلس

نماینده مردم ایرانشهردر مجلس با بیان اینکه تعامل معتمدان و مسئولان سبب کاهش مشکلات می‌شود،گفت: تخصیص اعتبار برای بیمارستان ۵۰۴ تخت خوابی در مجلس الزامی است.
تعامل معتمدان و مسئولان سبب کاهش مشکلات می‌شود/ پیگیری تخصیص اعتبار برای بیمارستان۵۰۴ تخت خوابی در مجلس نماینده مردم ایرانشهردر مجلس با بیان اینکه تعامل معتمدان و مسئولان سبب کاهش مشکلات می‌شود،گفت: تخصیص اعتبار برای بیمارستان ۵۰۴ تخت خوابی در مجلس الزامی است. https://cdn.icana.ir/d/019/202012109648717387.jpg تعامل,معتمدان,و,مسئولان,سبب,کاهش,مشکلات,می‌شود/,پیگیری,تخصیص,اعتبار,برای,بیمارستان۵۰۴,تخت,خوابی,در,مجلس Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت،عبدالناصر درخشان  در جلسه مشترک معتمدین، اعضای شورای اداری و شورای تامین شهرستان ایرانشهر گفت: در هیچ کجای تاریخ شما سراغ ندارید که یک تمدن فقط بدست دولت بنا شده باشد.

وی افزود: اگر خواهان جامعه ای بالنده هستیم باید به عنوان شهروند ایفا کننده نقش موثر خود باشیم.

 درخشان به خدمات چهل ساله نظام اسلامی اشاره کرد و افزود: حقیقتا در طول این سالها خدمات شگرفی برای رشد و ترقی انجام شده است ولی بنا به فرمایش مقام معظم رهبری(مدظله العالی) راه های نرفته فراوانی هنوز هم وجود دارد.

نماینده مردم ایرانشهر در مجلس یازدهم اتحاد و انسجام را رمز موفقیت و پیروزی دانست و اظهار کرد: در شرایط کنونی تعامل و همفکری مردم و معتمدان از طرفی و معتمدان و ریش سفیدان با نظام از طرف دیگر می تواند ضامن حل مشکلات و چالش های اساسی جامعه باشد.

وی به رابطه ی بین امنیت و توسعه اشاره کرد و ادامه داد: امنیت پایدار از ملزومات ضروری یک جامعه پیشرفته و پویا است و بدون آن نمی توان یک جامعه مترقی را متصور شد.

وی از رنگ و نژاد و برتری نژادی به عنوان آفت های جامع مترقی نام برد و گفت: آنچه که برتر و اولی تر از این مقوله های مذموم است کرامت انسانی است و همه ی انسانها در جایگاه دین و نژاد و مذهب با هم برابر و برادرند. 

 درخشان از ایرانشهر به عنوان سرزمین فرصت ها یاد کرد و گفت: توجه به این ظرفیت ها و بهرمندی از مزایای آن می تواند علاوه بر اشتغالزایی سبب کسب ثروت مشروع برای مردم این منطقه باشد. 

نماینده مردم ایرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج، بمپور، راسک و بخش های بنت، لاشار، آهوران و آشار در مجلس شورای اسلامی یاد آور شد: اگر به دنبال پیشرفت و توسعه واقعی هستیم باید برنامه ریزی ها به صورتی باشد که سبب ایجاد انگیزه در بین جوانان و تحصیلکردگان جامعه شود. 

درخشان در بخش دیگری از سخنان خود به وضعیت اقتصادی و شرایط خاص کشور ناشی از تحریم اشاره کرد و افزود: ما به عنوان نمایندگان شما مردم صبور هرگز راضی به این وضعیت نیستیم و ان شا الله به زودی شاهد گشایش های خوبی در وضعیت اقتصادی کشور خواهیم بود. 

وی از حضور پرشور معتمدان و ریش سفیدان شهرستان در جلسه هم اندیشی و اهتمام فرماندار ایرانشهر به این موضوع تقدیر و تشکر کرد و افزود: امیدواریم در سایه تعامل بین معتمدان به عنوان امنای مردم و مسئولان امر شاهد کاهش مشکلات باشیم. 

وی در ادامه از پیگیری تخصیص اعتبار برای بیمارستان۵۰۴ تخت خوابی و توسعه باند فردگاه ایرانشهر از طریق کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی خبر داد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet