هدر موبایل
1399/11/07 11:11:26
سرویس استان ها
فتحی عنوان کرد:

مردم کردستان از شیوع مجدد کرونا در این منطقه غافل هستند

عضو مجمع نمایندگان استان کردستان در مجلس، با بیان اینکه کاهش میزان ابتلا به کرونا در یک ماه گذشته باعث عادی‌سازی این بیماری در این استان شده است به تشریح شرایط کنونی کردستان برای مقابله با کرونا پرداخت.
مردم کردستان از شیوع مجدد کرونا در این منطقه غافل هستند عضو مجمع نمایندگان استان کردستان در مجلس، با بیان اینکه کاهش میزان ابتلا به کرونا در یک ماه گذشته باعث عادی‌سازی این بیماری در این استان شده است به تشریح شرایط کنونی کردستان برای مقابله با کرونا پرداخت. https://cdn.icana.ir/d/019/202005107761544885.jpg مردم,کردستان,از,شیوع,مجدد,کرونا,در,این,منطقه,غافل,هستند Icana

محسن فتحی در گفت‌ و گو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، در مورد اعلام آماری از سوی سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر اینکه کردستان یکی از 4 استانی است که در آن پروتکل‌های بهداشتی جهت مقابله با کرونا رعایت نمی‌شود، گفت: خوشبختانه کرونا در این منطقه به خوبی کنترل شده است و آمار مبتلایان به این بیماری در یک ماه اخیر به شدت کاهش یافته است.

مردم کردستان به زندگی عادی خود بازگشته‌اند

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: کاهش تعداد مبتلایان به کرونا باعث شده که مردم به زندگی عادی خود بازگردند و در این زمینه به نوعی عادی‌سازی شده است.

وی تصریح کرد: هم‌اکنون یک بی‌توجهی نسبت به شیوع کرونا در این منطقه وجود دارد، کما اینکه بازارها، تالارهای عروسی و رستوران‌ها همچون گذشته به فعالیت پرداخته و میزان تردد افراد به نقاط پرازدحام افزایش یافته است و مردم از تمام پروتکل‌های بهداشتی تنها به زدن ماسک اکتفا می‌کنند.  

این نماینده مجلس در دوره یازدهم، یادآور شد: مشکلات معیشتی مردم را ناچار به حضور دائم در اماکنی که کانون ازدحام هستند، کرده است، اما نباید فراموش شود که این ویروس پیوسته در کمین است و باید در هر شرایطی تا ریشه کنی این بیماری پروتکل‌های بهداشتی به طور دقیق رعایت شوند.

عضو مجمع نمایندگان استان کردستان در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: البته دانشگاه علوم پزشکی استان، اقدامات ارزنده‌ای جهت مقابله با ویروس کرونا انجام داده و همچنان از طریق رسانه‌های محلی و فضای مجازی به مردم هشدار داده و بر ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی تاکید می‌کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet