خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/11/07 14:42:00
سرویس استان ها
پاک مهر خبر داد:

اختصاص ۵ میلیارد تومان اعتبار مجدد برای طرح توسعه ارتقاء بیمارستان پورسینای آشخانه

رییس مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس از اختصاص ۵ میلیارد تومان اعتبار مجدد برای طرح توسعه ارتقاء بیمارستان پورسینای آشخانه از ۳۲ به ۹۶ تختخوابی خبر داد.
اختصاص ۵ میلیارد تومان اعتبار مجدد برای طرح توسعه ارتقاء بیمارستان پورسینای آشخانه رییس مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس از اختصاص ۵ میلیارد تومان اعتبار مجدد برای طرح توسعه ارتقاء بیمارستان پورسینای آشخانه از ۳۲ به ۹۶ تختخوابی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202012109816177172.jpg اختصاص,۵,میلیارد,تومان,اعتبار,مجدد,برای,طرح,توسعه,ارتقاء,,بیمارستان,پورسینای,آشخانه Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ سید محمد پاکمهر نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم و راز و جرگلان و رییس مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی از اختصاص ۵ میلیارد تومان اعتبار مجدد برای طرح توسعه ارتقاء  بیمارستان پورسینای آشخانه از ۳۲ به ۹۶ تختخوابی خبر داد.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در این خصوص گفت:این اعتبار علاوه بر ۳/۵ میلیارد تومانی که با پیگیری در یک ماه گذشته اختصاص یافت مجموعا ۸/۵ میلیارد تومان نقد دراختیار دانشگاه علوم پزشکی از طرف وزارت بهداشت و درمان قرار گرفت و به زودی با پیگیری ها تا پایان سال به لطف الهی با قول مساعد سازمان برنامه بودجه کشور اعتبار مناسب و قابل توجه دیگری داده می شود.

وی ادامه داد:طرح ارتقای بیمارستان پورسینای آشخانه در مساحت ۳۵۰۰متر مربع از انتظارات به حق مردم شریف مانه و سملقان بود که به دلیل کمبود بودجه با کندی و توقف مواجه بوده ، که با پیگیری ها و تلاش های شبانه روزی دکتر پاکمهر نماینده انقلابی و عضو کمیسیون تلفیق بودجه ، تخصیص بودجه انجام شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet