هدر موبایل
1399/11/08 12:56:00
سرویس استان ها
علیزاده برمی مطرح کرد؛

خام فروشی پسته به دلیل نبود صنایع تبدیلی در دامغان

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم دامغان به کشت پسته مشغول هستند ولی به دلیل نبود صنایع تبدیلی محصولات به صورت خام عرضه می شود این امر سبب شده که این طلای سبز با ارزش افزوده بسیار کمی عرضه شود.
خام فروشی پسته به دلیل نبود صنایع تبدیلی در دامغان نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم دامغان به کشت پسته مشغول هستند ولی به دلیل نبود صنایع تبدیلی محصولات به صورت خام عرضه می شود این امر سبب شده که این طلای سبز با ارزش افزوده بسیار کمی عرضه شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202005108204820896.jpg خام,فروشی,پسته,به,دلیل,نبود,صنایع,تبدیلی,در,دامغان Icana

علی اکبر علیزاده برمی؛ نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه اصلی ترین مشکل در حوزه انتخابیه بنده نبود زیرساخت‌ها است افزود: عمده این زیرساخت مربوط به حوزه راه می شود که متاسفانه مردم این منطقه نمی توانند محصولات خود را به بازار مصرف برسانند.

وی عنوان کرد: با توجه به این که اقتصاد این منطقه بر اساس کشاورزی است و مردم به کشت پسته مشغول هستند به دلیل نبود صنایع تبدیلی محصولات به صورت خام عرضه می شود این امر سبب شده که این طلای سبز با ارزش افزوده بسیار کمی عرضه شود.
 علیزاده بیان کرد: در جنوب دامغان  معادن معدنی بسیار غنی با ۱۲ نوع سنگ معدن  وجود دارد؛ ولی متاسفانه کبود آب و برق و انرژی سبب شده تا سرمایه‌گذاران رغبت کمتری به این منطقه داشته باشند.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: موضوع بهداشت و درمان از سایر دغدغه‌های مردم این منطقه است در حالی که شهرهای اطراف دامغان هر کدام حدود ۴ بیمارستان مجهز دارد ولی در دامغان فقط یک بیمارستان وجود دارد که بسیاری از بخش ها همچنان راه اندازی نشده است البته جلساتی که با وزارت بهداشت داشتیم مقرر گردید تا یک مرکز درمان دیگری افتتاح کنیم.

پایان پیام/

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet