هدر موبایل
1399/11/08 14:12:00
سرویس استان ها
محسنی بندپی مطرح کرد:

لزوم توجه ویژه به رونق گردشگری نوشهر در راستای اشتغالزایی در این منطقه

نماینده مردم چالوس، نوشهر و کلاردشت در مجلس خواستار توجه ویژه به رونق گردشگری نوشهر در راستای اشتغالزایی در این منطقه شد.
لزوم توجه ویژه به رونق گردشگری نوشهر در راستای اشتغالزایی در این منطقه نماینده مردم چالوس، نوشهر و کلاردشت در مجلس خواستار توجه ویژه به رونق گردشگری نوشهر در راستای اشتغالزایی در این منطقه شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202009103114537066.jpg لزوم,توجه,ویژه,به,رونق,گردشگری,نوشهر,در,راستای,اشتغالزایی,در,این,منطقه Icana

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت؛محمدعلی محسنی بندپی ، نماینده مردم چالوس، نوشهر و کلاردشت و عضو مجمع نمایندگان استان مازندران در مجلس شورای اسلامی به همراهی سعید یزدانی فرماندار شهرستان نوشهر و یزدان کرد از دریاچه آویدر نوشهر بازدید کرد.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در نشستی با مهندس حسنی سرمایه گذار این منطقه تفریحی، توریستی و گردشگری به بررسی مسائل و مشکلات این منطقه گردشگری پرداخت.

وی در این خصوص گفت: در ادامه این بازدید و با حضور یخکشی مدیرعامل امور منابع آب و  سنگاری مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران مسایل و مشکلات این منطقه توریستی و گردشگری و همچنین درباره طرح توسعه آن بحث و تبادل نظر شد و مقرر شد با رایزنی ها و رفع موانع قانونی طرح توسعه این منطقه در دستور کار قرار گیرد، تا با رونق این منطقه به رونق اقتصادی و همچنین ایجاد اشتغال در منطقه کمک شود.

نماینده مردم چالوس، نوشهر و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: همدلی و همنوایی مسئولان در کنار اعتماد و همراهی مردم، نوید دیاری آباد را در دل ها متبلور می کند و چرخ دنده های قطار خدمت پرتلاطم و بی وقفه در مسیر خدمت به مردم می چرخد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet