هدر موبایل
1399/11/08 10:02:00
سرویس استان ها
بدری خبر داد:

رفع مشکل تداخل زمین های زراعی روستای گلشن از توابع عنبران نمین با منابع طبیعی

رییس مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس از رفع مشکل تداخل زمین های زراعی روستای گلشن از توابع عنبران نمین با منابع طبیعی خبر داد.
رفع مشکل تداخل زمین های زراعی روستای گلشن از توابع عنبران نمین با منابع طبیعی رییس مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس از رفع مشکل تداخل زمین های زراعی روستای گلشن از توابع عنبران نمین با منابع طبیعی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201904102852706600.jpg رفع,مشکل,تداخل,زمین,های,زراعی,روستای,گلشن,از,توابع,عنبران,,نمین,با,منابع,طبیعی Icana

صدیف بدری نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین و رییس مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص بازدید میدانی از روستای گلشن از توابع بخش عنبران شهرستان نمین  گفت: رفع مشکل تداخل زمین های زراعی این روستا با منابع طبیعی به‌دنبال پیگیری های صورت گرفته، انجام شده است.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: همانطور که در زمان انتخابات وعده پیگیری مشکلات منطقه را داده بودم، امروز درکنار شما پای‌کار هستم تا ضمن انجام مطالعات کارشناسی لازم نیازهای اهالی قدرشناس گلشن را احصاء کرده و به گوش مسوولان برسانم.

وی افزود: طبق تعهد مسوول آب و فاضلاب استان تمامی کارهای آبرسانی روستای گلشن انجام گرفته و فقط ۲۰۰ متر لوله‌گذاری باقی مانده که آن هم پس از پیگیری انجام گرفته و طبق تعهد مسوول مربوطه تا عید نوروز امسال به اتمام می‌رسد.

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه از محل اعتبارات بنیاد مسکن و همچنین اعتبارات عمومی برای رفع مشکل طرح هادی و آسفالت معابر روستای گلشن اقدام خواهد شد، افزود: طبق تعهد اداره کل منابع طبیعی استان و پس از بررسی و مطالعه لازم در مناطقی از روستا که استعداد ایجاد بند آبخیزداری باشد، این طرح در ۶ ماه آینده اجرا و تحویل اهالی زحمت‌کش روستای گلشن خواهد شد.

رییس مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس بیان کرد: در این بازدید که با همراهی مدیرکل منابع طبیعی استان، مدیرکل بنیاد مسکن استان، مدیرکل آب و فاضلاب استان اردبیل و معاون عمرانی و برنامه‌ریزی فرمانداری نمین انجام گرفت، مواردی همچون کمبود آب شرب، عدم تکمیل طرح هادی روستا، نبود آسفالت در معابر داخل روستا و عدم وجود امکانات تفریحی و ورزشی برای جوانان از جمله مهم‌ترین مشکلات اهالی عنوان شد./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet