خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/11/08 16:50:00
سرویس استان ها
فتحی مطرح کرد:

کشاورزی، گردشگری و رونق صنایع تبدیلی؛ مناسب ترین بستر برای سرمایه گذاری در کردستان

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس گفت: کشاورزی، گردشگری و رونق صنایع تبدیلی، مناسب ترین بستر برای سرمایه گذاری در کردستان است.
کشاورزی، گردشگری و رونق صنایع تبدیلی؛ مناسب ترین بستر برای سرمایه گذاری در کردستان نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس گفت: کشاورزی، گردشگری و رونق صنایع تبدیلی، مناسب ترین بستر برای سرمایه گذاری در کردستان است. https://cdn.icana.ir/d/019/202005106924008273.jpg کشاورزی،,گردشگری,و,رونق,صنایع,تبدیلی؛,مناسب,ترین,بستر,برای,سرمایه,گذاری,در,کردستان Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ محسن فتحی نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران و عضو مجمع نمایندگان استان کردستان در مجلس شورای اسلامی  در مراسم بهره‌برداری از طرح اشتغال برای سه هزار کولبر که با حضور رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) در دانشگاه کردستان برگزار شد، گفت: تکیه بر ظرفیت های نهفته در استان می تواند بخشی از مشکلات اقتصادی مردم را رفع نماید.

وی بیان کرد: کشاورزی، گردشگری و رونق صنایع تبدیلی مناسب ترین بستر برای سرمایه گذاری در کردستان خواهد بود

این نماینده مجلس در دوره یازدهم از پیگیری افتتاح خوابگاه دانشجویان دانشگاه کردستان خبر داد و گفت: توجه به آموزش و پژوهش می تواند زیرساخت جهش و توسعه در کشور باشد.

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران  در مجلس یادآور شد: بازدید از طرح جهش تولید در دیم‌زارها، نمایشگاه و رونمایی طرح اشتغال اجتماع محور برای پنج هزار نفر، شرکت در آیین پایانی کاک برکت، امضای تفاهم‌نامه برکت و دانشگاه کردستان، آغاز طرح اقدام ملی مسکن، افتتاح خانه مددجویی، دیدار با نماینده ولی فقیه و همچنین حضور در پشت صحنه سریال فاخر سنجرخان از برنامه های سفر رییس ستاد اجرایی فرمان امام به استان کردستان بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet