خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/11/08 11:28:00
سرویس استان ها
قاضی زاده:

نخبگان متعهد به عنوان الگو در جامعه معرفی شوند

نایب رئیس مجلس با بیان اینکه نخبگان متعهد به عنوان الگو در جامعه معرفی شوند،گفت:بسیاری از نخبگان ما متعهدانه در نقاط دورافتاده مشغول خدمت به مردم هستند که این افراد باید به مردم معرفی شوند.
نخبگان متعهد به عنوان الگو در جامعه معرفی شوند نایب رئیس مجلس با بیان اینکه نخبگان متعهد به عنوان الگو در جامعه معرفی شوند،گفت:بسیاری از نخبگان ما متعهدانه در نقاط دورافتاده مشغول خدمت به مردم هستند که این افراد باید به مردم معرفی شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/202005101233758806.jpg نخبگان,متعهد,به,عنوان,الگو,در,جامعه,معرفی,شوند Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با تاکید بر اینکه ما مردمان سختکوش و با استعدادی داریم، اظهار داشت: اما این ویژگی باید تقویت شود تا مسیر خود را پیدا کند.

 نماینده مردم مشهد در  مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه نخبگان متعهد ما باید الگوی جامعه باشند، افزود: بسیاری از نخبگان ما متعهدانه در نقاط دورافتاده مشغول خدمت به مردم هستند که این افراد باید به مردم معرفی شوند.

قاضی زاده هاشمی تاکید کرد: این افراد به دلیل تعهدی که به مردم خود دادند، به جای اینکه توسط خارجی ها دزدیده شوند، تخصص و تعهد خود را در مسیر آبادانی کشورشان به کار گرفته اند و نظیر این افراد امروز در دانشگاه های ما کم نیستند اما باید شناسایی شوند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز خرسندی از سفر به استان یزد، از نماینده یزد و اشکذر به عنوان فردی تاثیرگذار در مجلس یاد کرد و گفت: امیدواریم مجلسی ها بتوانند در مسیر رفع مشکلات کشور گام های اساسی بردارند.
محمدصالح جوکار، نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس نیز در این نشست به بیان برنامه سفر نایب رئیس مجلس به یزد پرداخت و از تشکیل جلساتی با نمایندگان صنایع استان و ... خبر داد. /

پایان پیام 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet