هدر موبایل
1399/11/08 16:40:00
سرویس استان ها
قاضی زاده  هاشمی:

بازچرخانی آّب در صنایع یزد با جدیت بیشتری دنبال شود

‌نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه‌ بازچرخانی آّب در صنایع یزد با جدیت بیشتری دنبال شود، گفت: تامین آب برای یزد اهمیت بسیار بالایی دارد.
بازچرخانی آّب در صنایع یزد با جدیت بیشتری دنبال شود ‌نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه‌ بازچرخانی آّب در صنایع یزد با جدیت بیشتری دنبال شود، گفت: تامین آب برای یزد اهمیت بسیار بالایی دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/202012107399902885.jpg بازچرخانی,آّب,در,صنایع,یزد,با,جدیت,بیشتری,دنبال,شود Icana

 به گزارش  خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی  در نشست بررسی مسائل و مشکلات استان یزد در حوزه آب، سلامت، راه، مسکن و اقتصاد دانش بنیان که با حضور نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس برگزار شد اظهار داشت: یک قطره آب هم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و حتما باید برای آن برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشیم.

نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: زمانی که پروژه بزرگی در حوزه انتقال آب انجام می‌شود، باید پیوست‌های متعددی هم برای آن وجود داشته باشد.

قاضی زاده هاشمی  افزود : اگر واقعا می‌خواهیم حرکت جهشی در حوزه تولید داشته باشیم باید با بهره‌وری و بهینه سازی مصرف، کمک کنیم که این موضوع زودتر تحقق پیدا کند.

وی خاطرنشان کرد: کارخانه‌هایی که برای تولید محصولات خود نیاز به آب دارند باید به بحث بازچرخانی توجه بسیار خاص و ویژه‌ای داشته باشند.

نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کالای نایاب فلات مرکزی ایران آب است و همانطور که پدران ما با سختی آب را به دست می‌آوردند و با حساسیت آن را مصرف می‌کردند، ما هم باید به این موضوع چنین توجهی داشته باشیم.

قاضی زاده هاشمی با تاکید بر اینکه بحث آب در استان‌هایی همچون یزد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است یادآورشد: متاسفانه ما قدری از حساسیتمان نسبت به آب را از دست دادیم و مدیریت مصرف را در برخی موارد کنار گذاشتیم.
انتهای پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet