هدر موبایل
1399/11/08 11:45:34
سرویس بین الملل
شریعتی اندراتی:

ایالات متحده آمریکا در حال فروپاشی سیاسی و اجتماعی است

دبیر فراکسیون دیپلماسی بین المللی مجلس اعتقاد دارد ایالات متحده در حال تجزیه است و این گسست اجتماعی و سیاسی موجب فروپاشی این کشور خواهد شد.
ایالات متحده آمریکا در حال فروپاشی سیاسی و اجتماعی است دبیر فراکسیون دیپلماسی بین المللی مجلس اعتقاد دارد ایالات متحده در حال تجزیه است و این گسست اجتماعی و سیاسی موجب فروپاشی این کشور خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005100478079341.jpg ایالات,متحده,آمریکا,در,حال,فروپاشی,سیاسی,و,اجتماعی,است Icana

غلامرضا شریعتی اندراتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه شرایط سیاست زدگی رخ داده در ایالات متحده موجب شده جامعه این کشور نیز دچار آسیب و ازهم گسیختگی شود، گفت: بر این اساس می توان اذعان کرد دولت بایدن، دولت منتخب تمام مردم آمریکا نیست.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در واقع رخ دادهای سیاسی کنونی و حتی حمله به کنگره ایالات متحده بیانگر عدم سلامت در برگزاری انتخابات این کشور است.

وی ادامه داد: بدون تردید ایالات متحده در حال تجزیه است و این گسست اجتماعی و سیاسی موجب فروپاشی این کشور خواهد شد.

دبیر فراکسیون دیپلماسی بین المللی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: رژیم آمریکا دارای افکار و دسیسه های شیطانی است از این رو همانند رژیم صهیونیستی رو به افول است و این مهم در آینده ای نزدیک محقق خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet