هدر اصلی
1388/08/24 11:01:00
سرویس صحن
محمدی:

محصولی مرد مدیریت در شرایط بحرانی است

**عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورایاسلامی، نامزد پیشنهادی وزارت رفاه و تامین اجتماعی را مرد مدیریت در شرایط بحرانی دانست.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "بهمن محمدی" روز یکشنبه در موافقت با محصولی نامزد پیشنهادی وزارت رفاه و تامین اجتماعی گفت: در بحث مدیریت علمای علم مدیریت سه ویژگی را برای هر مدیر ذکر کرده‌اند نخست ذاتی بودن مدیریت دوم علم و مدیریت و سوم تجربه که هر سه این ویژگی‌ها در آقای محصولی دیده می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: وقتی کسی در سن 21 سالگی می‌تواند تجربه مدیریتی داشته باشد نشانه توانمندی اوست.

نماینده مردم فریدونشهر در مجلس گفت: در سال 1365 در قرارگاه رمضان با چشم خود دیدم که محصولی با چه مرارتی این بخش را راه اندازی کرد.

وی وزارت رفاه را تلفیقی از مجموعه چندین بنگاه اقتصادی از جمله شستا و سازمان بازنشستگی، بیمه درمانی، بیمه اجتماعی روستائیان و خدمات جانبی دانست .

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: محصولی در این زمینه تخصص دارند هم مهندس عمران وهم مدیریت بازرگانی دارند در عین حال تالیفاتی هم در این زمینه داشته‌اند.

وی یادآور شد: زمانی که محصولی در وزارت کشور بودند مقارن با شرایط بحرانی خاصی بود که متصل به انجام انتخابات بزرگ شد.

محمدی خاطر نشان کرد: اگر اعتماد در جامعه در آستانه انتخابات توسط وزارت کشور به وجود نمی‌آمد چگونه چهل میلیون نفر معادل 85 درصد در آن شرکت می‌کردند.

وی تعامل محصولی با مجلس را درمدت وزارت کشور بسیار مثبت دانست.

محمدی خاطر نشان کرد: در آستانه هدفمندکردن یارانه‌ها که باید چرخ تامین اجتماعی، مخصوصاً بیمه روستائیان و عشایر را که شروع شده باید توسعه دهیم .

وی یادآور شد: محصولی می‌تواند بحران‌ها را به خوبی مدیریت کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet