هدر موبایل
1399/11/08 17:07:00
سرویس استان ها
حسین زاده تاکید کرد:

احداث سایت جاده‌ای همراه اول در محور مواصلاتی درز-سایبان لارستان

نماینده مردم لارستان در  مجلس  بابیان اینکه  سایت جاده‌ای همراه اول در محور مواصلاتی درز-سایبان لارستان احداث شد، گفت: روستای بختیارویه بخش بنارویه لارستان با احداث سایت جاده‌ای ایرانسل در محور اوز-بختیارویه به اینترنت متصل شد.
احداث سایت جاده‌ای همراه اول در محور مواصلاتی درز-سایبان لارستان نماینده مردم لارستان در  مجلس  بابیان اینکه  سایت جاده‌ای همراه اول در محور مواصلاتی درز-سایبان لارستان احداث شد، گفت: روستای بختیارویه بخش بنارویه لارستان با احداث سایت جاده‌ای ایرانسل در محور اوز-بختیارویه به اینترنت متصل شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005102083572671.jpg احداث,سایت,جاده‌ای,همراه,اول,در,محور,مواصلاتی,درز-سایبان,لارستان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسین حسین زاده خبر داد: سایت جاده‌ای همراه اول در محور مواصلاتی درز-سایبان لارستان و سایت جاده‌ای ایرانسل در محور اوز-بختیارویه با مساعدت و همکاری مهندس سهرابی مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان فارس و مجموعه، احداث و روستاهای تحت پوشش به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند.

 نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز ضمن تشکر و قدردانی از تلاش‌های، مدیرکل  فناوری اطلاعات و ارتباطات استان فارس و مجموعه با تاکید بر اینکه  بهبود زیرساخت‌های ارتباطی در روستاها زمینه توسعه پایدار در این مناطق را فراهم می‌کند و با اشاره به اینکه اینترنت یکی از نیاز‌های اساسی در شرایط فعلی خصوصاً در بحث آموزش محسوب می‌شود، ابراز امیدواری کرد که بزودی شاهد نصب و بهره‌برداری از اینترنت پرسرعت در دیگر روستاهای حوزه انتخابیه با مساعدت مسئولان مربوطه باشیم.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس با انتشار خبر راه‌اندازی سایت‌های جاده‌ای در حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز یادآور شد: با راه‌اندازی سایت جاده‌ای همراه اول در محور مواصلاتی درز - سایبان شهرستان لارستان، پوشش ارتباطی این محور اصلی به میزان ۱۳ کیلومتر تامین گردید.

 وی در پایان یادآور شد: همچنین پوشش ۴ کیلومتری محور مواصلاتی اوز - بختیارویه با احداث سایت جاده‌ای ایرانسل برقرار و دسترسی روستای بختیارویه از بخش بنارویه لارستان نیز با پوشش جمعیتی بالغ‌بر ۱۶۰ نفر به شبکه ملی اطلاعات صورت گرفت./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet