هدر موبایل
1399/11/10 11:17:00
سرویس استان ها
بدری خبر داد:

انتخاب عنبران به عنوان شهر ملی گلیم

رییس مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس گفت:موضوع طرح عنبران به‌عنوان "شهر ملی گلیم" در آینده نزدیک و با حضور مسوولان عملیاتی می شود.
انتخاب عنبران به عنوان شهر ملی گلیم رییس مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس گفت:موضوع طرح عنبران به‌عنوان "شهر ملی گلیم" در آینده نزدیک و با حضور مسوولان عملیاتی می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201707103260949561.jpg انتخاب,عنبران,به,عنوان,شهر,ملی,گلیم Icana

صدیف بدریدر گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به موضوع انتخاب بخش عنبران به عنوان  شهر گلیم،گفت: در دیدار با "افندی سیدیاور مرادی" امام جمعه بخش عنبران ضمن تشریح برخی اقدامات انجام گرفته در مجلس جهت پیگیری مطالبات و نیازهای مردم به‌خصوص اهالی بخش عنبران،از عملیاتی شدن طرح معرفی عنبران به عنوان "شهر ملی گلیم" خبرداد.

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل با اشاره به دیدار با امام جمعه عنبران با اعلام خبر تبدیل این شهر به "شهر ملی گلیم"، خاطرنشان کرد:موضوع طرح عنبران به‌عنوان "شهر ملی گلیم" در آینده نزدیک و با حضور مسوولان کشوری عملیاتی می شود که با تحقق این مطالبه ،در بخش گردشگری و اقتصاد منطقه شاهد تحولاتی خواهیم بود.

بدری همچنین اظهار کرد: طبق پیگیری هایی که از دستگاه های مربوطه انجام داده‌ام و براساس تعهد مسوولان مربوطه، مقرر شد مشکل آب عنبران تا خرداد ماه سال آینده مرتفع شود.

وی افزود: امام جمعه عنبران دراین نشست مشترک به تشریح برخی مشکلات و مطالبات اهالی این بخش پرداخت.مواردی همچون ضرورت ساماندهی معادن منطقه، لزوم انجام مطالعات و کاوش های دقیق باستانی در بخش عنبران و شهرستان نمین و همچنین  مذاکره برای تبدیل شهر ملی به شهر جهانی گلیم را از جمله مهم‌ترین مطالبات  اهالی این بخش عنوان کرد.

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس به دیدار با اعضای پایگاه مقاومت بسیج  عنبران اشاره کرد و خاطرنشان کرد: در نشست مشترک با فعالان و اعضای پایگاه مقاومت بسیج این بخش ضمن بررسی مشکلات موجود، آخرین اقدامات بسیج عنبران در قالب طرح شهید سلیمانی در زمان شیوع کرونا تشریح شد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس ادامه داد: در این نشست، مواردی همچون تولید ۲۴ هزار ماسک با همکاری جهادسازندگی؛ضدعفونی شهر عنبران و روستاها و پخش یک هزار بسته معیشتی از جمله اقدامات پایگاه بسیج مقاومت عنبران عنوان شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet