هدر موبایل
1399/11/10 18:25:00
سرویس استان ها
بدری خبرداد:

سال 1400 قطار به اردبیل می رسد/ تعهد وزارت نیرو برای تکمیل سد عنبران تا پایان دولت

نماینده مردم اردبیل درمجلس گفت:با ریل گذاری ۴۵ کیلومتری از پروژه ،نیمه اول ۱۴۰۰ خط آهن اردبیل به بهره برداری می رسد.
سال 1400 قطار به اردبیل می رسد/ تعهد وزارت نیرو برای تکمیل سد عنبران تا پایان دولت نماینده مردم اردبیل درمجلس گفت:با ریل گذاری ۴۵ کیلومتری از پروژه ،نیمه اول ۱۴۰۰ خط آهن اردبیل به بهره برداری می رسد. https://cdn.icana.ir/d/019/201904102230365360.jpg سال,1400,قطار,به,اردبیل,می,رسد/,تعهد,وزارت,نیرو,برای,تکمیل,سد,عنبران,تا,پایان,دولت Icana

صدیف بدری نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به بازدید ویژه و بررسی آخرین وضعیت پروژه راه‌آهن اردبیل،گفت:با حضور "خیرالله خادمی" مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور و "نیکزاد"نائب‌رییس مجلس از پروژه راه‌آهن اردبیل بازدیدی به عمل آمد.

رییس مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ریل گذاری ۴۵ کیلومتر از راه آهن اردبیل ادامه داد: در بازدید از راه آهن اردبیل به همراه نمایندگان و استاندار و برخی مسولان مطرح شد که تاکنون ۴۵ کیلومتر از پروژه ریل گذاری شده است و  نیمه اول ۱۴۰۰ این خط آهن به بهره برداری می رسد.

بدری با اشاره به پیشرفت ۸۵ درصدی زیرسازی راه آهن اردبیل تاکید کرد:در جریان این بازدید مشخص شد که پیشرفت زیرسازی راه آهن اردبیل به ۸۵ درصد رسیده است و سه قطعه از مسیر ۱۷۰ کیلومتری اردبیل_سرچم  طی سه سال آینده به اتمام می رسد و ۳۵ کیلومتر از مسیر که نیاز به احداث تونل و پل دارد در دست مطالعه است.

 تعهد وزارت نیرو برای تکمیل سد عنبران تا پایان دولت

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل از بازدید از محل احداث سد عنبران به همراهی جمعی از مسوولان استانی،شهرستان و بخش صورت گرفت، از تعهد وزارت نیرو برای تکمیل سد عنبران تا پایان این دولت خبرداد. 

عضو کمیسیون عمران مجلس مشخصات سد عنبران را خاکی با هسته رسی با ظرفیت یک میلیون مترمکعب اعلام کرد و مطرح کرد: تاکنون ۳۰ میلیارد تومان بودجه و ۱۵ میلیارد تومان از محل اعتبارات آب های مرزی به این پروژه مهم اختصاص یافته و با پیگیری هایی که داشتیم حدود ۵ میلیارد تومان هم از محل اعتبارات عمومی اختصاص یافت و قرار است ۲۰ میلیارد تومان دیگر هم به زودی اختصاص یابد.

بدری همچنین با اشاره به درحال اجرا بودن خط انتقال جدید برای تامین آب شرب عنبران و نمین، اظهار کرد:با پیگیری هایی که انجام داده‌ایم با بهره‌برداری از این طرح مشکلات منطقه در حوزه تامین آب شرب برطرف می‌شود.

نماینده مردم اردبیل،نیر،نمین و سرعین در مجلس همچنین به جلسه ویژه بررسی مشکلات حوزه مدیریت شهری نمین اشاره و تصریح کرد:جلسه ویژه بررسی مشکلات حوزه مدیریت شهری نمین با حضور معاونت امور عمرانی استانداری و مدیران کل راه و شهرسازی و راهداری، شهردار و اعضای شورای شهر نمین در دفتر معاونت امور عمرانی استانداری برگزار شد./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet