هدر موبایل
1399/11/12 12:18:00
سرویس استان ها
محمدیاری مطرح کرد:

تخصیص اعتبار به منظور نوسازی بافت شبکه های فرسوده توزیع برق تالش/ حضور در نمازجمعه مسجد جامع اهل سنت خرجگیل

نماینده مردم تالش ،رضوانشهر و ماسال در مجلس گفت: قول تخصیص اعتبار به منظور رفع مشکلات توزیع برق حوزه انتخابیه در دیدار با مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان گرفته شد.
تخصیص اعتبار به منظور نوسازی بافت شبکه های فرسوده توزیع برق تالش/ حضور در نمازجمعه مسجد جامع اهل سنت خرجگیل نماینده مردم تالش ،رضوانشهر و ماسال در مجلس گفت: قول تخصیص اعتبار به منظور رفع مشکلات توزیع برق حوزه انتخابیه در دیدار با مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان گرفته شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202101109810442046.jpg تخصیص,اعتبار,به,منظور,نوسازی,بافت,شبکه,های,فرسوده,توزیع,برق,تالش/,حضور,در,نمازجمعه,مسجد,جامع,اهل,سنت,خرجگیل Icana

حسن محمدیاری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تشریح و بررسی مسائل حوزه انتخابیه و بازدیدهای انجام شده در حوزه انتخابیه خود، گفت: جلسه شورای اداری شهرستان رضوانشهر ،در محل فرمانداری رضوانشهر با تحضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان ، فرماندار رضوانشهر و جمعی از مسئولین شهرستان رضوانشهر برگزار شد.

نماینده شهرستان های تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی افزود: بیشترین مراجعات مردمی و جوانان به موضوع اشتغال و کار اختصاص دارد؛ امیدواریم بتوانیم با تعامل و بهره گیری از ظرفیت های استان و توجه به زیرساخت ها پاسخگوی مردم باشیم.

وی افزود:علیرغم شرایط اقتصادی کشور و همه فشارهایی که طرف استکبار به ملت ایران تحمیل می کند؛ مدیران استانی نگاه ویژه ای به پروژه های نیمه تمام شهرستان رضوانشهر داشته باشند.

محمدیاری با اشاره به دیدار  با مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان، مطرح کرد: در جلسه ای با  "هنرمند" مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان ؛ضمن قدردانی از تلاش‌های شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان درخصوص لزوم نوسازی و ترمیم بافت شبکه های فرسوده توزیع برق با مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گیلان بحث و گفت و گو شد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت رفع مشکل ضعف برق بویژه در مناطق روستایی حوزه انتخابیه ،افزود: در موضوع تخصیص اعتبار برای احداث شبکه های روستایی و شهری با این مقام مسئول به گفتگو پرداختیم که در پایان "هنرمند "موافقت خود را جهت تخصیص اعتبار به منظور رفع مشکلات توزیع برق در شهرستان های تالش ، رضوانشهر و ماسال اعلام کرد.

نماینده تالش،رضوانشهر و ماسال در مجلس با اشاره به حضور در نمازجمعه مسجد جامع اهل سنت دهستان خرجگیل،ادامه داد: به اتفاق هیئت همراه در مسجد جامع اهل سنت دهستان خرجگیل از توابع بخش اسالم ضمن دیدار و گفتگو با اهالی این دهستان ،در کنار برادران اهل سنت به اقامه نماز پرداختیم. همچنین با حضور در دهستان بالاده از توابع بخش اسالم ، به منظور بررسی مشکلات موجود با مردم این دهستان گفتگو کردیم.

وی با اشاره به بازدید مشترک از زمین پیشنهادی جهت ایجاد اسکله و بندر اختصاصی شهرستان تالش، اظهار کرد: به همراه امام جمعه، فرمانده سپاه، فرماندار، مسئولین مرتبط و سرمایه گذار با حضور در ساحل دهستان جوکندان شهرستان تالش از موقعیت زمین پیشنهادی برای ایجاد اسکله و بندر اختصاصی بازدیدی به عمل آمد.

محمدیاری به بازدید از مجتمع صنایع چوب و کاغذ ایران (چوکا) اشاره و مطرح کرد: با حضور در شرکت صنایع چوب و کاغذ ایران(چوکا) و گزارش عملکرد و دستاوردهای چوکا در سال ۱۳۹۹ را از زبان مدیران این مجموعه عظیم صنعتی شنیدیم.

وی با بیان اینکه هدفگذاری ما این است که با تزریق منابع به شرکت چوکا، این شرکت به سوددهی پایدار برسد ،مطرح کرد:از مجموعه شستا به دلیل  پیگیری های لازم جهت مرتفع کردن مشکلات چوکا تشکر می کنم.

نماینده مردم تالش،رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بازدید میدانی از مناطق روستانی بخش پره سر، تاکید کرد: به اتفاق مسئولین شهرستان رضوانشهر و هیئت همراه به منظور بررسی معضلات موجود در حوزه روستایی شهرستان رضوانشهر از روستای خلخالیان ، بخش بیگ محله ، صیقلسرا ، سنگده بالا ، آبویار ، سنگده پایین ‌، شیر امیر محله و کوهستان بالا بادیدی انجام شد.

عضو مجمع نمایندگان استان گیلان  ادامه داد: در این دیدار ضمن گفتگو با مردم و بازدید از نقاط بحرانی رودخانه  مشکلات موجود از قبیل منایع طبیعی،راه روستایی، ضعف برق ، آب شرب ، عدم آنتن دهی تلفن همراه و عدم پوشش اینترنت  در سطح روستاهای بررسی شد.مردم این مناطق به تشریح معضلات موجود در سطح روستاهای مذکور پرداختند. /

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet