هدر موبایل
1399/11/13 11:54:00
سرویس استان ها
پاک مهر:

خدمات آب و برق و گاز برای مددجویان کمیته امداد رایگان شود

رییس مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس گفت: لازم است خدمات آب و برق و گاز برای مددجویان کمیته امداد رایگان شود.
خدمات آب و برق و گاز برای مددجویان کمیته امداد رایگان شود رییس مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس گفت: لازم است خدمات آب و برق و گاز برای مددجویان کمیته امداد رایگان شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202006104450915223.jpg خدمات,آب,و,برق,و,گاز,برای,مددجویان,کمیته,امداد,رایگان,شود Icana

ه گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ سید محمد پاکمهر نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم و راز و جرگلان و رییس مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی با  علی محمدی مدیر کل بنیاد مسکن خراسان شمالی و معاونین ایشان به منظور پیگیری مشکلات مردم شریف حوزه انتخابیه دیدار و گفت‌وگو کرد.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم از ارائه مصوبه ای در  مجلس خبر داد و گفت: خدمات آب و برق و گاز برای مددجویان کمیته امداد رایگان شود.

وی ادامه داد: تفاهم نامه بهزیستی برای حمایت از معلولین، ایتام و تامین ۳۰۰۰ واحد مسکونی برای محرومین شامل کمیته امداد، بهزیستی وسایر اقشار کم برخوردار  صورت گرفته است.

گفتنی است؛ عضو فراکسیون محرومیت زدایی مجلس شروع مجلس یازدهم را با محوریت محرومیت زدایی و رعایت عدالت اجتماعی و برخورداری خدمات بهسازی در مناطق روستایی یاد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet