هدر موبایل
1399/11/13 11:00:00
سرویس استان ها
فتحی:

ساخت دبیرستان چهارکلاسه روستای کرجو سنندج آغاز شد

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران ر مجلس گفت: با حضور بنده و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی ساخت دبیرستان چهارکلاسه روستای کرجو سنندج آغاز شد.
ساخت دبیرستان چهارکلاسه روستای کرجو سنندج آغاز شد نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران ر مجلس گفت: با حضور بنده و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی ساخت دبیرستان چهارکلاسه روستای کرجو سنندج آغاز شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005107672479282.jpg ساخت,دبیرستان,چهارکلاسه,روستای,کرجو,سنندج,آغاز,شد Icana

محسن فتحی نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران و عضو مجمع نمایندگان استان کردستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌ و گو با خبرنگار   خبرگزاری خانه ملت به جلسات و بازدیدها در هفته سرکشی به حوزه انتخابیه خود اشاره کرد و گفت: برای دیدار با مردم و معتمدین و بررسی مشکلات روستا، در کرجو از توابع شهرستان سنندج حضور یافته و ضمن دیدار با مردم و معتمدین این روستا در جریان مشکلات و کمبودهای آنان قرار گرفتم.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: با حضور بنده و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی ساخت دبیرستان چهارکلاسه روستای کرجو آغاز شد و امید است که با ساخت این مدرسه دانش آموزان این روستا بتوانند در محیطی ایمن و مناسب به کسب علم بپردازند.

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس یاد آور شد: به طور قطع حل مشکلات این منطقه از طریق مکاتبه و پیگیری با نهادهای ملی و استانی در دستور کار بنده قرار گرفته است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet