خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1399/11/14 15:10:00
سرویس استان ها
حسین زهی مطرح کرد:

شکوفایی استعداد های نهفته ورزشی در سیستان و بلوچستان نیازمند توجه ویژه و بستر سازی مناسب وزارت ورزش و جوانان

عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در مجلس گفت: شکوفایی استعداد های نهفته ورزشی در سیستان و بلوچستان نیازمند توجه ویژه و بستر سازی مناسب توسط وزارت ورزش و جوانان است.
شکوفایی استعداد های نهفته ورزشی در سیستان و بلوچستان نیازمند توجه ویژه و بستر سازی مناسب وزارت ورزش و جوانان عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در مجلس گفت: شکوفایی استعداد های نهفته ورزشی در سیستان و بلوچستان نیازمند توجه ویژه و بستر سازی مناسب توسط وزارت ورزش و جوانان است. https://cdn.icana.ir/d/019/202010103501281223.jpg شکوفایی,استعداد,های,نهفته,ورزشی,در,سیستان,و,بلوچستان,نیازمند,توجه,ویژه,و,بستر,سازی,مناسب,وزارت,ورزش,و,جوانان Icana

اسماعیل حسین زهی، نماینده مردم خاش، میر جاوه، بخش های نصرت آباد و کورین و عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نشست با مسعود سلطانی فر وزیر و ورزش و جوانان گفت: این نشست به منظور پیگیری مطالبات و نیاز های ورزش و جوانان حوزه ی انتخابیه صورت گرفت و تصمیمات مهمی در این خصوص اتخاذ شد.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: شکوفایی استعداد های نهفته ورزشی در سیستان و بلوچستان نیازمند توجه ویژه و بستر سازی مناسب توسط وزارت ورزش و جوانان است.

وی افزود: فقر اسپانسر و عدم حمایت کافی باعث تغییر مسیر حرفه ای ورزشکاران خواهد شد.

دبیر فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی بیان کرد: توسعه و تجهیز فضا های ورزشی حوزه ی انتخابیه و همچنین تکمیل پروژه های ورزشی تسریع یابد.

وی تصریح کرد: نیاز است تکمیل پروژه های نیمه تمام در حوزه انتخابیه ی خاش با نگاه ویژه وزارت ورزش و جوانان در دستور کار قرار گیرد.

عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در مجلس یادآور شد: در پایان این دیدار وزیر ورزش و جوانان نیز با ابراز خرسندی از این دیدار بر جدیت و سرعت بیشتر توسعه و تکمیل پروژه های ورزشی نیمه تمام به عنوان راهبرد اصلی وزارت ورزش و جوانان تاکید کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet