خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/11/14 15:57:00
سرویس استان ها
فتحی خبر داد:

عملیاتی شدن انتقال آب سد آزاد به تصفیه‌خانه سنندج تا هفته دیگر

عضو مجمع نمایندگان استان کردستان در مجلس در خصوص انتقال آب سد آزاد به تصفیه‌خانه سنندج گفت: این انتقال تا هفته دیگر عملیاتی می‌شود.
عملیاتی شدن انتقال آب سد آزاد به تصفیه‌خانه سنندج تا هفته دیگر عضو مجمع نمایندگان استان کردستان در مجلس در خصوص انتقال آب سد آزاد به تصفیه‌خانه سنندج گفت: این انتقال تا هفته دیگر عملیاتی می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202005105774932041.jpg عملیاتی,شدن,انتقال,آب,سد,آزاد,به,تصفیه‌خانه,سنندج,,تا,هفته,دیگر Icana

محسن فتحی نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران و عضو مجمع نمایندگان استان کردستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌ و گو با خبرنگار   خبرگزاری خانه ملت،در خصوص انتقال آب سد آزاد به تصفیه‌خانه سنندج گفت: این انتقال تا هفته دیگر عملیاتی می‌شود.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم در این خصوص ادامه داد: با پیگیری های صورت گرفته از طریق وزارت نیرو و همراهی مدیران استانی، مطالبه به حق مردم سنندج برای تامین آب شرب سالم تحقق می یابد.

وی افزود: پس از مکاتبات متعدد و تخصیص اعتبارات لازم پروژه انتقال آب سد آزاد به تصفیه خانه سنندج برای استفاده مردم از آب شرب سالم هفته جاری افتتاح می شود.

عضو مجمع نمایندگان استان کردستان در مجلس با تقدیر از حمایت های مدیران استان کردستان در انجام این پروژه، یادآورد شد: با توجه به حساسیت موضوع و وظیفه ذاتی بنده به عنوان دبیر کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی، تا رسیدن به نتیجه نهایی و حل نگرانی به حق مردم و نهادهای مدنی سنندج، به صورت مستمر پیگیر موضوع خواهم بود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet