خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1399/11/14 21:08:00
سرویس استان ها
بشیری:

بازسازی اردوگاه توچال ضروری است

نماینده مردم  پاکدشت در مجلس، با بیان اینکه بازسازی اردوگاه توچال ضروری است،گفت: بسیاری از مدارس هزینه‌های کلانی برای  اردوهای تفریحی در نظر می‌گیرند.
بازسازی اردوگاه توچال ضروری است نماینده مردم  پاکدشت در مجلس، با بیان اینکه بازسازی اردوگاه توچال ضروری است،گفت: بسیاری از مدارس هزینه‌های کلانی برای  اردوهای تفریحی در نظر می‌گیرند. https://cdn.icana.ir/d/019/202010101953526639.jpg بازسازی,اردوگاه,توچال ضروری,است Icana

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، فرهاد بشیری به همراه کاظمی معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش، صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، حسین پور مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان تهران، سیلسپور مدیر آموزش و پرورش پاکدشت و دیگر هیئت همراه از اردوگاه توچال  بازدید کرد. 

 نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی در این بازدید از فوریت بازسازی این اردوگاه و سرعت بخشیدن به این امر تاکید نمود.

 وی ادامه داد: با تجهیز و راه اندازی این اردوگاه ۲۶ هکتاری مکان تفریحی مناسبی برای دانش آموزان و عموم مردم فراهم می شود و در اقتصاد آموزش و پرورش کمک بسیاری می تواند کند.

 عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بسیاری از مدارس هزینه های کلانی برای  اردوهای تفریحی می کنند و به خارج شهرستان می روند اما با راه اندازی این اردوگاه نیازی به این هزینه ها نیست و با کمترین هزینه بهترین تفریح را برای دانش آموزان می توانند فراهم کنند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet