عید سعید غدیرخم
1399/11/18 09:50:20
سرویس استان ها
محمدیاری مطرح کرد:

احداث بندر در تالش زمینه ساز تحقق رونق تولید

نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس گفت: احداث بندر در شهرستان تالش  زمینه ساز تحقق "رونق تولید"، اشتغال زایی و شکوفایی اقتصادی است.
احداث بندر در تالش زمینه ساز تحقق رونق تولید نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس گفت: احداث بندر در شهرستان تالش  زمینه ساز تحقق "رونق تولید"، اشتغال زایی و شکوفایی اقتصادی است. https://cdn.icana.ir/d/019/202005101929621455.jpg احداث,بندر,در,تالش,زمینه,ساز,تحقق,رونق,تولید Icana

حسن محمدیاری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تشریح و بررسی مسائل حوزه انتخابیه و بازدیدهای انجام شده در حوزه انتخابیه خود، گفت: نشست مشترکی  با "فرهاد منتصر کوهساری" معاون امور بندری و مناطق آزاد و ویژه اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی روز پنج شنبه ۱۶ بهمن ماه با حضور بهمن محمدیاری و دکتر حسن تامینی از نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

نماینده تالش،رضوانشهر و ماسال درمجلس با اشاره به دیدار با معاون امور بندری و مناطق آزاد و ویژه اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی، افزود: احداث بندر در شهرستان تالش  زمینه ساز تحقق "رونق تولید"، اشتغال زایی و شکوفایی اقتصادی است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به بازدید از مناطق روستانی شهرستان رضوانشهر، مطرح کرد: همچنین  جمعه  ۱۷ بهمن ماه به اتفاق جمعی از مسئولین شهرستان رضوانشهر و هیئت همراه به منظور  بررسی معضلات موجود در حوزه روستایی در روستاهای لاکتاسرا، میانرود، رودسر ، سیاه بیل و بداغ محله شهرستان رضوانشهر بازدیدی انجام شد.

نماینده تالش،رضوانشهر و ماسال در مجلس ادامه داد: در این دیدار ضمن گفت وگو با مردم به بررسی مشکلات موجود در سطح روستاهای مذکور از قبیل روکش آسفالت، ضعف برق، مشکلات کشاورزان، آب شرب و غیره پرداختیم.در ادامه ، مردم  این مناطق هم معضلات موجود در سطح روستاهای مذکور را تشریح کردند.

محمدیاری ادامه داد: با حضور در منطقه سیاه بیل، از محل ساخت پروژه مسکن محرومین بازدیدی به عمل آمد،همچنین به اتفاق هیئت همراه با حضور در مسجد جامع شهرستان رضوانشهر، در کنار مردم این شهرستان به اقامه نماز پرداختیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet