هدر موبایل
1399/11/20 15:07:05
سرویس استان ها
رضازاده خواستار شد:

تخصیص اعتباری مناسب و تعمیر ماشین آلات اجرایی اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سلماس

نماینده مردم سلماس در مجلس خواستار تخصیص اعتباری مناسب، تعمیر ماشین آلات اجرایی اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای این شهرستان شد.
تخصیص اعتباری مناسب و تعمیر ماشین آلات اجرایی اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سلماس نماینده مردم سلماس در مجلس خواستار تخصیص اعتباری مناسب، تعمیر ماشین آلات اجرایی اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای این شهرستان شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202007105471573276.jpg تخصیص,اعتباری,مناسب,و,تعمیر,ماشین,آلات,اجرایی,اداره,راهداری,و,حمل,و,نقل,جاده‌ای,سلماس Icana

یعقوب رضازاده، نماینده مردم سلماس و عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان غربی در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص دیدار با عبدالهاشم حسن نیا معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: در این دیدار که فرماندار سلماس ، مدیرکل راهداری استان، رئیس اداره راهداری نیز حضور داشتند، در خصوص مسائل و مشکلات محور مواصلاتی شهرستان در محل دفتر فرماندار ضمن بررسی و گفتگو، تصمیم‌گیری شد.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: پس از بازدید میدانی انجام شده از پروژه ی اجرایی شهرستان، خصوصاً بهسازی و تعریض خروجی روستای مغانجوق تا ابتدای تقاطع غیر همسطح، جلسه ای را در راستای بررسی مشکلات مربوط به حوزه راهداری شهرستان در محل فرمانداری سلماس برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه ۲ ساعته، مواردی در راستای اجرایی نمودن مجدد پروژه های عمرانی شهرستان  مورد بحث و گفتگو قرار گرفت که مقرر گردید تا قبل از عید بخشی از مطالبه ی درخواستی پیمانکاران توسط سازمان مذکور مورد وصول قرار گرفته و طرح هندسی پروژه ی خروجی مغانجوق تا ابتدای تقاطع غیر همسطح محور سلماس - خوی، مورد بازنگری و اجرا قرار گیرد.

نماینده مردم سلماس در مجلس اضافه کرد: همچنین با تخصیص اعتباری مناسب، تعمیر ماشین آلات اجرایی اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان در دستور کار قرار گیرد و در حداقل زمان ممکن، احداث رفوژ میانی و دوربرگردان های مربوط به تقاطعات همسطح (چیچک - سیلاب - شکریازی - شوریک و شیره کی) مورد اقدام قرار گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet