خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1399/11/22 01:54:14
سرویس حوزه ریاست
پس سه روز نشست های اقتصادی، پارلمانی و سیاسی و امنیتی در مسکو

قالیباف وارد تهران شد

رئیس مجلس شورای اسلامی پس از سفر ۳ روزه خود به مسکو پایتخت روسیه دقایقی قبل وارد فرودگاه تهران شد.
قالیباف وارد تهران شد رئیس مجلس شورای اسلامی پس از سفر 3 روزه خود به مسکو پایتخت روسیه دقایقی قبل وارد فرودگاه تهران شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202102103156106865.jpg قالیباف,وارد,تهران,شد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی شامگاه امروز (سه‌شنبه 21 بهمن ماه) پس از سفری سه روزه که با هدف دیدار و گفت‌وگو با همتایان خود در دوما و سنا، مقامات اقتصادی، تجاری، سیاسی و امنیتی این کشور انجام شده بود، وارد تهران شد. 

رئیس مجلس در این سفر ضمن دیدار و گفت‌وگو با رئیس مجلس دومای فدراسیون روسیه و شورای فدراسیون با اندیشمندان انستیتو شرق‌شناسی این کشور هم دیدار کرد. همچنین دکتر قالیباف با رئیس اتحادیه اوراسیایی و پاتروشف دبیر شورای امنیت هم دیدار و در ادامه سفر خود با حضور در آکادمی دیپلماتیک روسیه برای دیپلمات های جوان روسی سخنرانی و به پرسش های اساتید و دانشجویان این آکادمی پاسخ داد.

حجت الاسلام ذوالنوری رئیس و ابوالفضل عمومی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، فریدون عباسی رئیس کمیسیون انرژی و سیدجواد ساداتی نژاد رئیس کمیسیون کشاورزی رئیس مجلس را در این سفر همراهی کردند.

لوان جاگاریان سفیر روسیه در تهران، پشمچی‌زاده، غفاری، پیرهادی، عرفانیان و جمعی دیگر از مسئولان از رئیس مجلس در بدو ورود به تهران استقبال کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet