هدر اصلی
1399/11/21 09:47:00
سرویس اقتصادی
محمودزاده مطرح کرد:

ناهماهنگی دولتی ها عامل از بین رفتن گوشت های وارداتی در گمرکات

نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: عدم هماهنگی بین وزارت صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی منجر به از بین رفتن گوشت، نهاده‌های کشاورزی و نهاده‌های دامی در انبارهای گمرک می‌شود.
ناهماهنگی دولتی ها عامل از بین رفتن گوشت های وارداتی در گمرکات نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: عدم هماهنگی بین وزارت صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی منجر به از بین رفتن گوشت، نهاده‌های کشاورزی و نهاده‌های دامی در انبارهای گمرک می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201902101527465632.jpg ناهماهنگی,دولتی,ها,عامل,از,بین,رفتن,گوشت,های,وارداتی,در,گمرکات Icana

جلال محمود زاده نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص از بین رفتن 320 تن گوشت قرمز وارداتی در انبار های گمرکات کشور، گفت: طی سال‌های گذشته نیز در گمرکات استان‌های آذربایجان شرقی و اردبیل شاهد از بین رفتن کالاهای وارداتی بودیم.

نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه علاوه بر گوشت مقادیری ذرت نیز در انبارهای گمرکات بنادر کشور مانده و قابل استفاده نیستند، عنوان کرد: در برخی موارد دولت ارز مورد نیاز واردکنندگان را اختصاص نمی‌دهد و فروشندگان نیز با واردکنندگان همکاری و همراهی لازم را ندارند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در برخی از موارد بین وزارت صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی در زمینه واردات کالاهای اساسی اختلاف نظر وجود دارد، گفت: عدم هماهنگی بین وزارت صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی منجر به از بین رفتن گوشت، نهاده‌های کشاورزی و نهاده‌های دامی در انبارهای گمرک می‌شود.

نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی، عنوان کرد: عدم ترخیص به موقع گوشت‌های وارداتی موجب هدر رفت هزینه پرداخت شده توسط وارد کنندگان و افزایش قیمت این محصول در بازار داخلی می‌شود./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet