خبرگزاری خانه ملت

انتخابات ریاست جمهوری
1399/11/22 12:47:00
سرویس استان ها
طهماسبی مطرح کرد؛

بی آبی مشکل اصلی مردم نی ریز و بختگان

نماینده مردم نی ریز، استهبان و بختگان در مجلس شورای اسلامی گفت: به دلیل سوءمدیریت‌ها، مردم ساکن در کنار سدها اغلب از بی آبی رنج میبرند زیرا که این پروژه‌ها بنا به دلایلی نظیر عدم تخصیص اعتبار از سوی دولت نیمه‌کاره رها شده است.
بی آبی مشکل اصلی مردم نی ریز و بختگان نماینده مردم نی ریز، استهبان و بختگان در مجلس شورای اسلامی گفت: به دلیل سوءمدیریت‌ها، مردم ساکن در کنار سدها اغلب از بی آبی رنج میبرند زیرا که این پروژه‌ها بنا به دلایلی نظیر عدم تخصیص اعتبار از سوی دولت نیمه‌کاره رها شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/202012108864996451.jpg بی,آبی,مشکل,اصلی,مردم,نی,ریز,و,بختگان Icana

فرهاد طهماسبی نماینده مردم نی ریز، استهبان و بختگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص مشکلات حوزه انتخابیه خود با بیان اینکه با برداشت بی رویه از سفره‌های زیرزمینی طی سی سال اخیر وضعیت این سفره‌ها فروکش کرده و در بسیاری از مناطق فرونشست زمین را شاهد هستیم، افزود: حوزه انتخابیه بنده به ویژه در شهرستان‌های نی ریز و بختگان به طور جدی با مشکل کم آبی و حتی بی آبی روبرو است.

وی عنوان کرد: کمبود آب در مناطق روستایی سبب شده تا کشاورزی و دامداری که تنها منبع درآمد عشایر و روستاییان است با مشکل جدی روبه رو شود و طی چند سال اخیر این مشکل شدت بیشتری هم داشته است.

طهماسبی بیان کرد: به دلیل سوءمدیریت‌ها، مردم ساکن در کنار سدها اغلب از بی آبی رنج میبرند زیرا که این پروژه‌ها بنا به دلایلی نظیر عدم تخصیص اعتبار از سوی دولت نیمه‌کاره رها شده و مردم همجوار این سدها مجبور به استفاده از آب تلخ، غیربهداشتی و تصفیه نشده هستند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet