خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/11/24 14:41:59
سرویس استان ها
محمدیاری مطرح کرد:

بررسی توسعه صنایع و ‌معادن تالش در جلسه ای با وزیر صمت/حضور در رژه موتوری و خودرویی یوم الله ۲۲ بهمن

نماینده مردم تالش،رضوانشهر و ماسال در مجلس گفت:در دیدار با رزم حسینی،درباره  مطالعات انجام شده در جهت توسعه صنایع و‌ معادن در حوزه انتخابیه بحث و گفتگو شد.
بررسی توسعه صنایع و ‌معادن تالش در جلسه ای با وزیر صمت/حضور در رژه موتوری و خودرویی یوم الله ۲۲ بهمن نماینده مردم تالش،رضوانشهر و ماسال در مجلس گفت:در دیدار با رزم حسینی،درباره  مطالعات انجام شده در جهت توسعه صنایع و‌ معادن در حوزه انتخابیه بحث و گفتگو شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202101109913296047.jpg بررسی,توسعه,صنایع,و,‌معادن,تالش,در,جلسه,ای,با,وزیر,صمت/حضور,در,رژه,موتوری,و,خودرویی,یوم,الله,۲۲,بهمن Icana

حسن محمدیاری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تشریح و بررسی مسائل حوزه انتخابیه و بازدیدهای انجام شده، گفت:با "رزم حسینی" وزیر صنعت،معدن و تجارت دیدار و گفتگویی داشته و در این دیدار ،درباره  مطالعات انجام شده در جهت توسعه صنایع و‌ معادن در حوزه انتخابیه بنده با این مقام مسئول به گفتگو پرداختیم.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به حضور در مراسم رژه موتوری و خودرویی شهرستان تالش، ادامه داد: به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن ماه و چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در مراسم رژه موتوری و خودرویی شرکت کردیم.

نماینده مردم  تالش،رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این مراسم که از چهار راه سپاه تا مزار شهدای شهرستان تالش برگزار شد، "نورزاد" امام جمعه ، "عزیزی "فرمانده سپاه ، "شاهکویی" فرماندار و "جمالدار" فرمانده نیروی انتظامی حضور داشتند.

دیدار نماینده تالش ،رضوانشهر و ماسال با فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان تالش

محمدیاری در ادامه افزود: پس از حضور در مراسم رژه موتوری و خودرویی به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن ماه ، با سرهنگ حسین جمالدار فرماندهی انتظامی شهرستان تالش دیدار و به منظور همفکری جهت پیشگیری از وقوع جرائم و آسیب های اجتماعی در سطح حوزه انتخابیه با وی به گفتگو پرداختیم.

نماینده تالش،رضوانشهر و ماسال در مجلس با اشاره به بازدیداز یک واحد تولیدی در بخش اسالم،مطرح کرد: به اتفاق هیئت همراه با حضور در ناحیه صنعتی خاله سرای ۵۷ ،از واحد تولید محصولات پلاستیکی بازدید بعمل آمد.

عضو مجمع نمایندگان استان گیلان با اشاره به دیدار با مدیر شعب بانک کشاورزی استان گیلان و مدیرکل هواشناسی استان گیلان،تاکید کرد: در دیدار روز پنج شنبه ( ۲۳ بهمن ماه) با رضا نوری مدیر شعب بانک استان کشاورزی گیلان در خصوص ارائه تسهیلات به کشاورزان حوزه انتخابیه بحث و تبادل نظر انجام شد،همچنین  با "محمد دادرس "مدیرکل هواشناسی استان گیلان دیدار و گفتگویی انجام شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet