خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/11/25 12:32:00
سرویس استان ها
وحیدی؛

شاخص‌های توسعه بجنورد نسبت به میانگین کلی کشور بسیار پایین است

نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از معضلات اصلی در این منطقه پایین بودن شاخص های توسعه نسبت به میانگین کلی کشور است منطقه ما حوزه راه ، با اولویت راه‌های روستایی شرایط بسیار ضعیفی دارد.
شاخص‌های توسعه بجنورد نسبت به میانگین کلی کشور بسیار پایین است نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از معضلات اصلی در این منطقه پایین بودن شاخص های توسعه نسبت به میانگین کلی کشور است منطقه ما حوزه راه ، با اولویت راه‌های روستایی شرایط بسیار ضعیفی دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/202007107579208846.jpg شاخص‌های,توسعه,بجنورد,نسبت,به,میانگین,کلی,کشور,بسیار,پایین,است Icana

محمد وحیدی نماینده مردم بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه حوزه انتخابیه بنده صعب العبور و کوهستانی و پایه اقتصادی آن بر اساس کشاورزی و دامداری است  گفت: یکی از معضلات اصلی در این منطقه پایین بودن شاخص های توسعه نسبت به میانگین کلی کشور است، در منطقه ما حوزه راه ، با اولویت راه‌های روستایی شرایط بسیار ضعیفی دارد.

وی با بیان اینکه استان ما تنها استانی است که  راه آهن ندارد، افزود: فقدان راه‌آهن و نبود جاده های مواصلاتی مناسب سبب شده تا مشکلاتی در این خصوص به وجود آید و مردم نیز مطالبات به حقی دارند.

وحیدی تاکید کرد: در خصوص صنایع بزرگ مثل فولاد و آلومینیوم و پتروشیمی در استان با مشکل نبود صنایع پایین‌دستی مواجه هستیم این صنایع حتی آب مصرفی خود را از آب شرب شهری استفاده می کند و متاسفانه در زمینه اشتغال و استفاده از نیروی بومی هیچ اقدام موثری را توسط این شرکت ها شاهد نبودیم و این موضوع سبب نارضایتی مردم شده است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet