هدر موبایل
1399/11/26 12:02:52
سرویس صحن
اسماعیلی در تذکر شفاهی خطاب به وزیر ارتباطات:

مشکل آنتن‌دهی تلفن و اینترنت پایدار در بیش از 100 روستای میانه وجود دارد

نماینده مردم میانه خطاب به وزیر ارتباطات گفت: علیرغم برخی اقدامات انجام شده از ۴۰۰ روستای شهرستان میانه در بیش از ۱۰۰ روستا مشکل آنتن‌دهی تلفن ، اینترنت پایدار و توسعه شبکه تلفن همراه وجود دارد.
مشکل آنتن‌دهی تلفن و اینترنت پایدار در بیش از 100 روستای میانه وجود دارد نماینده مردم میانه خطاب به وزیر ارتباطات گفت: علیرغم برخی اقدامات انجام شده از 400 روستای شهرستان میانه در بیش از 100 روستا مشکل آنتن‌دهی تلفن ، اینترنت پایدار و توسعه شبکه تلفن همراه وجود دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/202010109831499036.jpg مشکل,آنتن‌دهی,تلفن,و,اینترنت,پایدار,در,بیش,از,100,روستای,میانه,وجود,دارد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مهدی اسماعیلی در جلسه علنی امروز (یکشنبه، 26 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: پیشاپیش 29 بهمن ماه سالروز قیام تاریخی و تأثیرگذار مردم قهرمان تبریز، آذربایجان در سال 56 را که از نقاط عطف انقلاب اسلامی محسوب می‌شود را تبریک می‌گویم و بار دیگر به پیوند ناگسستی ملت قهرمان آذربایجان با ولی امر مسلمین مقام معظم رهبری تأکید می‌کنم.

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر نیرو ادامه داد: آقای اردکانیان علیرغم تذکر مکرر به خواسته‌ها و مطالبات به حق چندین ساله مردم شهرستان میانه بی‌تفاوت هستید، با چه زبانی بگوییم با گذشت 20 سال از آغاز سد گرمی چای میانه تأمین کننده آب شرب میانه و پروژه آب پایاب اقدام اساسی انجام نمی‌شود، مردم باید تا کی در انتظار بمانند؛ این پروژه در کجای طرح آب ایران وزارتخانه نیرو قرار دارد.

وی در تذکری به وزیر ارتباطات افزود: علیرغم برخی اقدامات انجام شده از 400 روستای شهرستان میانه در بیش از 100 روستا مشکل آنتن‌دهی تلفن، اینترنت پایدار و توسعه شبکه تلفن همراه وجود دارد به ویژه در ایام کرونایی و نیاز دانش‌آموزان و دانشجویان به سامانه‌های آموزشی؛  انتظار می‌رود به این موضوع توجه شود.

اسماعیلی در تذکری به وزیر ورزش و جوانان یادآور شد: شهرستان میانه مهد قهرمانان مختلف ورزشی که بیش از 450 مدال‌آور نامدار آسیا و جهانی و المپیک در این شهرستان با تمام افتخارات درخشش مناسبی دارند اما بی‌توجهی سالیان گذشته آنها را ناامید کرده است، انتظار می‌رود به ورزشکاران توجه ویژه‌ای شود./

پایان پیام

خبرنگار: مریم ابوفاضلی

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet