هدر موبایل
1399/11/26 17:07:04
سرویس استان ها
پاک مهر خواستار شد:

تامین هزینه ۷۰۰متر لوله آب شرب تا پایان بهمن توسط آب و فاضلاب برای روستای خداقلی بجنورد

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم و راز و جرگلان در مجلس خواستار تامین هزینه ۷۰۰متر لوله آب شرب تا پایان بهمن توسط آب و فاضلاب برای روستای خداقلی بجنورد شد.
تامین هزینه ۷۰۰متر لوله آب شرب تا پایان بهمن توسط آب و فاضلاب برای روستای خداقلی بجنورد نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم و راز و جرگلان در مجلس خواستار تامین هزینه ۷۰۰متر لوله آب شرب تا پایان بهمن توسط آب و فاضلاب برای روستای خداقلی بجنورد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202012109277180793.jpg تامین,هزینه,۷۰۰متر,لوله,آب,شرب,تا,پایان,بهمن,توسط,آب,و,فاضلاب,برای,روستای,خداقلی,بجنورد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ سید محمد پاکمهر نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم و راز و جرگلان و رییس مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی به همراه فرماندار محترم شهرستان بجنورد و جمعی از روسای ادارات مرکز استان با دهیار،اعضاء شورای اسلامی و جمعی از معتمدین روستاهای خداقلی،الله وردی خان، امیرحسن لو ،درخصوص مشکلات این ۳ روستا دیدار و گفت‌وگو کرد.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در این نشست گفت: مشکلاتی در خصوص این روستا ها بیان شد که لازم است تامین روشنایی مسیر بجنورد به خداقلی، تامین زمین خانه بهداشت از بنیاد مسکن، تصویب طرح هادی روستای خداقلی در کمیته زیربنایی شهرستان به عنوان خبری خوش برای مردم و تامین هزینه ۷۰۰متر لوله آب شرب تا پایان بهمن توسط آب و فاضلاب صورت گیرد.

وی افزود: در این دیدار اقای عوض زاده فرماندار محترم شهرستان قول مساعدت در جهت کمک به تعمیر حسینیه ها ، پیگیری و انجام مطالعه و  پیش بینی اعتبار پل بین مزارع و با بند این روستاها را داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet