هدر موبایل
1399/11/26 17:09:05
سرویس استان ها
رشیدی در نشست با اعضای کانون بازنشستگان استان کرمانشاه تاکید کرد:

لزوم پیگیری برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان

نماینده مردم کرمانشاه درمجلس از پیگیری برای همسان سازی حقوق بازنسشتگان و نیز رفع مشکلات معیشتی این قشر از جامعه خبر داد.
لزوم پیگیری برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان نماینده مردم کرمانشاه درمجلس از پیگیری برای همسان سازی حقوق بازنسشتگان و نیز رفع مشکلات معیشتی این قشر از جامعه خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006106003710791.jpg لزوم,پیگیری,برای,همسان‌سازی,حقوق,بازنشستگان Icana

به گزارش  خبرنگار  خبرگزاری  خانه ملت ،محمد رشیدی در جلسه ای با اعضای کانون بازنشستگان استان با اشاره به مشکلات فراوان بازنشستگان،گفت: این قشر زحمت کش همواره با مشکلات معیشتی مواجه هستند و ضرورت دارد به معیشت آنها بیش از پیش توجه شود.

 نماینده  مردم کرمانشاه در مجلس  شورای اسلامی افزود: افراد بازنشسته خدمت خود را به کشور ارائه کرده اند و دوران بازنشستگی زمانی است که باید قدردان عمری خدمت صادقانه آنها بود و در همین راستا مجلس تمام تلاش خود را برای پیگیر رفع مشکلات معیشتی بازنشستگان بکار خواهد بست.

 وی  بر لزوم اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی تاکید و افزود: مجلس به جد دنبال این موضوع است و امیدواریم بازنشستگان تامین اجتماعی هم مانند سایر بازنشستگان کشوری به چیزی که حق آنهاست برسند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet